10/11/2010

Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

„Pozdrowienia z Paryża” w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego czy „Człowiek, który gapił się na kozy” z najprzystojniejszymi aktorami – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera „Uprowadzonej” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Leon zawodowiec”, „Piąty element”). Bohaterami obrazu „Pozdrowienia z Paryża” są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę – na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) – oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego – „Autor widmo”. Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa „The Ghost”, a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

„Człowiek, który gapił się na kozy” to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia – choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) – to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą – niezależnie od wieku – zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. „Auta” to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy – z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele. Zestaw trzech filmów z Trylogii „Piraci z Karaibów” również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Przeczytaj także:   29 groszy za minutę w ofercie abonamentowej Orange

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie filmy, jak „Książę Persji: Piaski czasu”, „Kołysanka”, „Ciacho”, „Ratatuj”, „Mikołajek”, „Księga ocalenia”, „Gang Dzikich Wieprzy”, „Adrenalina 2” i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...