15/07/2015

Logi BLOK: nowa rodzina etui dla iPada

Firma Logitech zaprezentowała dzisiaj pierwsze produkty pod nową marką Logi: Logi BLOK family – linię etui dla iPada. W jej skład wchodzą Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case oraz Logi BLOK Protective Keyboard Case. Rodzina produktów BLOK posiada specjalne, amortyzujące narożniki, które pomagają ochronić iPada przed konsekwencjami upadku z wysokości do 1,8 metra, nawet na beton.

Logi BLOK Protective Shell dla iPada Air 2 i wszystkich modeli iPada mini. Jest to ochronne etui z dodatkowym zabezpieczeniem ekranu przed zarysowaniami. Etui ma prosty i elegancki wygląd, współgrający z iPadem, ale jednocześnie gwarantujący doskonałą ochronę. Logi BLOK Protective Shell jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 179 zł.

Logi BLOK Protective Shell

Logi BLOK Protective Case dla iPada Air 2, które gwarantuje taką samą ochronę przed upadkiem, co Protective Shell, ale zostało dodatkowo wyposażone w podstawkę, która umożliwia ustawienie iPada pod dowolnym kątem w zakresie 50 stopni. Pozwala to na uzyskanie wygodnego kąta widzenia w sytuacjach, które wymagają wolnych rąk i ciągłego patrzenia na tablet. Po zamknięciu przednia część etui chroni ekran iPada przed upadkiem. Logi BLOK Protective Case jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 309,99 zł.

Logi BLOK Protective Case

Logi BLOK Protective Keyboard Case dla iPada Air 2, które posiada wszystkie funkcje wcześniej wymienionych etui i ma 4 zastosowania. Może być wykorzystane jako etui ochronne w trakcie czytania czy przeglądania Internetu, po skorzystaniu z podstawki pozwala ustawić iPada pod dowolnym kątem, a gdy trzeba coś napisać, można skorzystać z bezprzewodowej doczepianej klawiatury, która jednocześnie chroni ekran. Klawiatura została wyposażona w specjalny rząd przycisków ze skrótami klawiszowymi systemu iOS, żeby korzystanie z niej było jeszcze wygodniejsze. Logi BLOK Protective Keyboard Case jest dostępny w kolorach: czarnym, czerwono-fioletowym lub turkusowo-niebieskim, w sugerowanej cenie detalicznej 569 zł.

Logi BLOK Protective Keyboard Case

Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case oraz Logi BLOK Protective Keyboard Case będą dostępne w Polsce pod koniec sierpnia.

(RED)