10/03/2011

Logitech Surround Sound Speakers Z906 – nowy zestaw głośników

Logitech prezentuje najnowszy zestaw  głośników Logitech Surround Sound Speakers Z906, który jest w stanie wnieść kinową jakość dźwięku do każdego salonu. Moc pół tysiąca W (RMS) i certyfikat THX czynią zestaw Z906 najbardziej zaawansowaną propozycją firmy Logitech.

Zestaw Logitech Surround Sound Speakers oferuje moc na poziomie 500 W (RMS), dostarczając potężne brzmienie, zdolne skutecznie nagłośnić nawet duże mieszkanie. Zwolenników mocy z pewnością ucieszy subwoofer typu side-firing, dostarczający 165 W czystego basu bez żadnych zakłóceń. Jednak najnowsza propozycja od Logitech to nie tylko moc, ale i doskonała jakość dźwięku, gwarantowana certyfikatem THX. Cyfrowe dekodowanie sześciu kanałów w układzie 5.1 zapewnia idealne odwzorowanie szczegółów akustycznych. Dzięki temu usłyszysz nawet najdrobniejszy szczegół sceny akustycznej ze ścieżek Dolby Digital lub DTS. Dodatkowo, głośniki Z906 konwertują dźwięk z dwukanałowego źródła, by użytkownik mógł doświadczyć w pełni przestrzennych, pochłaniających efektów dźwiękowych nawet korzystając z tradycyjnych źródeł stereo.

Głośniki Logitech Surround Sound Speakers Z906 nie tylko dobrze brzmią, ale również zostały zaprojektowane tak, by pasować do wystroju każdego salonu. Do zestawu można podłączyć nawet sześć różnych urządzeń jednocześnie – wliczając w to telewizor, odtwarzacze DVD, DVR, Blu-Ray, konsole Xbox 360, PLAYSTATION3, Wii, iPody a nawet komputer lub laptop Mac. Wygodny do ustawienia i czytelny panel sterowania będzie się doskonale komponował z istniejącym system kina domowego. Bezprzewodowy pilot zapewni wygodę obsługi, a możliwość powieszenia głośników na ścianie da możliwość aranżacji sceny muzycznej zupełnie jak w sali kinowej.

Zestaw Logitech Surround Sound Speakers Z906 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i Europie w marcu 2011 w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1489,99 zł.