20/10/2009

M-Audio HC-700 system kina domowego 2.1

M-Audio wprowadza w tym sezonie do Polski system kina domowego 2.1 o symbolu HC-700. W dwóch eleganckich czarno-srebrnych i stalowo-aluminiowych obudowach odnajdziemy cały szereg nowoczesnych technologii pozwalających korzystać z wielu źródeł dźwięku i obrazu. Oprócz odtwarzania standardowych płyt CD, CD-R (DivX) i DVD, HC-700 współpracuje także z kartami SD i MMC oraz z pamięciami flash wpinanymi przez USB.

Najnowszy model M-Audio HC-700 potrafi wyświetlić pliki JPEG w formie pokazu, a także w celu dokładniejszego obejrzenia zdjęć możliwe jest wykorzystanie trybu zoom (x2, x3, x4). W urządzeniu znajduje się dekoder dźwięku przestrzennego Dolby Digital oraz dekoder HDCD zapewniający bardzo dobrą jakość odtwarzania dźwięku z płyty CD.

Dla miłośników radia przygotowano dobrej jakości tuner cyfrowy z pamięcią 20 stacji a wykorzystując pilota zdalnego sterowania można przeskakiwać po zaprogramowanych stacjach.

HC-700 -1

Przy odtwarzaniu płyty CD/DVD możemy skorzystać z wielu ciekawych trybów odtwarzania takich jak: powtórka fragmentu miedzy punktami A-B, odtwarzanie z wyborem miejsca według czasu, powtarzanie: utworu, rozdziału lub całej płyty.

System wyposażony jest w regulację barwy tonu: basy (realizowane przez wzmocnienia sygnału przeznaczonego dla subwoofera), soprany w zakresie +/-7, a także użytkownik może skorzystać z jednej z pięciu zaprogramowanych charakterystyk korektora: jazz, classic, rock, pops i dsp. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji balansu lewy-prawy kanał, oczywiście wszystko jest sterowane z pilota.

System głośnikowy HC-700 składa się z trzech kolumn. Dwie z nich to wysokiej klasy mini monitory, które wspiera w zakresie najniższych częstotliwości subwoofer. Maksymalna moc zaimplementowanych w systemie wzmacniaczy wynosi 2x20W + 30W dla subwoofera.

HC-700-1

M-Audio wyposażone jest w regulacje parametrów obrazu: ostrość, kontrast i jasność oraz w upskalowanie sygnału do postaci 1080p na wyjściu HDMI. Na panelu tylnym odnajdziemy komplet wejść i wyjść wideo: HDMI, SCART, komponent, s-video i kompozyt oraz audio: wyjścia cyfrowe koaksjalne i optyczne, wyjście analogowe LR, a także wejście analogowe AUX. Na panelu przednim znajdują się: wejścia na karty SD/MMC, port USB oraz wyjście słuchawkowe.