23/07/2009

Maxcube Xenic 6030 – obudowa w stylu Transformers

Maxcube International wprowadza na rynek nową obudowę Xenic 6030 dla graczy. Produkt łączy futurystyczny design z zaawansowanymi funkcjami.

Nowoczesny design z futurystycznymi akcentami oraz bogata gama zaawansowanych funkcji – to charakterystyczne cechy nowego produktu. Obudowa przeznaczona jest dla płyt głównych ATX i Micro ATX. Xenic 6030 w całości została wykonana z czarnego aluminium wykończonego metaliczno-szarymi detalami. Nowa obudowa jest doskonałym rozwiązaniem dla entuzjastów pecetów. Wyrazisty design, wydajne chłodzenie oraz „pakowność” (możliwość zamontowania wielu komponentów) – to cechy, które wyróżniają Xenic 6030 spośród innych produktów tego typu.

xenic 6030

Obudowa o wymiarach 200x475x515 mm została wykonana z wytrzymałego aluminium, gwarantującego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Obsługuje płyty główne w standardzie ATX i Micro ATX. Nowa obudowa od Maxcuba – ze swoim przypominającym pancerz robota spektakularnym frontem w kształcie litery „X” – stanowi ukłon w stronę fanów legendarnej serii filmów “Transformers”.

xenic 6030Xenic 6030 wyposażony jest w efektywny system chłodzenia. Projektanci zainstalowali dwa potężne wentylatory: jeden – o przekątnej 12 centymetrów, podświetlany niebieskimi diodami LED – z przodu obudowy, drugi – o tych samych parametrach – umieszczony został w tylnej jej części.

Użytkownik może opcjonalnie wyposażyć Xenic 6030 w  trzeci, 12- centymetrowy wentylator w górnej części obudowy. Obok wydajnych wentylatorów, system chłodzenia Xenic 6030 uzupełniony został wycięciem w bocznej części obudowy, gwarantującym swobodną cyrkulację powietrza.
Obudowa Xenic 6030 typu tower jest kompatybilna z zasilaczami ATX PS2 oraz EPS. Dzięki czterem zewnętrznym zatokom 5,25-calowym, dwóm zewnętrznym HDD 3,5-calowym oraz kolejnym czterem wewnętrznym 3,5-calowym oferuje ona użytkownikowi ogromne możliwości rozwoju potencjału jego komputera.

xenic-6030mDla maksymalnego komfortu użytkowania Xenic 6030 wyposażona jest w 7 gniazd multimedialnych: cztery porty USB 2.0 oraz port eSATA, wejście audio oraz mikrofonowe. Nowoczesna obudowa Maxcube Xenic 6030 posiada praktyczne zamknięcie, które chroni dane użytkowników przed niepowołanym dostępem. Xenic 6030 wspiera technologię CMOS dla overclockingu oraz zapewnia system chłodzenia cieczą.

Rekomendowana cena obudowy Xenic 6030 to 75 euro netto.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   LUHO 210 firmy Maxcube - w podróży i nie tylko

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...