05/07/2016

Mobilna klawiatura z panelem dotykowym

MODECOM wprowadza do oferty mobilną klawiaturę – model MODECOM MC-TPK1 – z wbudowanym panelem dotykowym. Produkt przeznaczony jest do użycia z szeroką gamą urządzeń, począwszy od komputerów stacjonarnych, na telewizorach z funkcją smart skończywszy.

Klawiatura MODECOM MC-TPK1 łączy się z urządzeniami bezprzewodowo za pomocą technologii radiowej. Taki rodzaj komunikacji zapewnia stabilne połączenie oraz długi, sięgający nawet siedmiu metrów zasięg. Jedną z kluczowych cech klawiatury jest wbudowany z prawej strony, dużych rozmiarów (93.2mm x 80.4 mm) panel dotykowy z funkcją multi-touch. Dzięki niemu przesuwanie, przeciąganie, powiększanie bądź po prostu klikanie jest bardzo przyjemne i komfortowe dla użytkowników.

Klawiatura wyposażona jest łącznie w 80 klawiszy, w tym 12 funkcyjnych, które mogą być wykorzystywane m.in. do obsługi funkcji specjalnych. W konstrukcji klawiszy wykorzystano mechanizm typu nożycowego. Ten powszechnie wykorzystywany w konstrukcjach laptopów system osadzania klawiszy charakteryzuje się długą żywotnością, a także zapewnia także bardzo przyjemne wrażenia z pisania. Z tego powodu polecany jest zwłaszcza tym osobom, które cenią sobie cichą i przyjemną pracę klawiszy. Sugerowana cena MODECOM MC-TPK1 to 169 zł.

Mobilna klawiatura z panelem dotykowym

(RED)