02/08/2010

Mobilny Internet Netii teraz również z telefonem

W dniu 2 sierpnia Netia wprowadziła zmiany z usłudze mobilnego dostępu do Internetu. Dostępne są nie tylko nowe taryfy, z wyższymi limitami transferu danych, ale również możliwość zamówienia usługi bez Internetu stacjonarnego, jedynie z telefonem. A niezdecydowani mogą przetestować Mobilny Internet przez 30 dni za darmo.

Mobilny Internet był dotychczas dostępny w Netii jako usługa dodatkowa przy zakupie stacjonarnego dostępu do internetu. Teraz mogą z niego skorzystać również klienci, którzy decydują się jedynie na telefon stacjonarny lub pakiet: stacjonarny internet+telefon. W ramach oferty Netia wprowadza także nowe  taryfy dla mobilnego dostępu do internetu:

  • pakiet 2GB za 29 zł brutto (lub 24 zł netto w ofercie dla firm)
  • pakiet 4GB za 39 zł brutto (lub 32 zł netto w ofercie dla firm), dostępny przy zakupie pakietu One Office w specjalnej cenie 29 zł netto.

Na 24-miesięczną umowę na „Mobilny Internet” nie trzeba jednak decydować się od razu. Klienci mogą teraz zupełnie bezpłatnie testować usługę przez okres aż 30 dni od aktywacji, z limitem 1 GB. Do 30 dni od aktywacji z usługi można zrezygnować i odesłać urządzenie lub przejść na jedną z nowych taryf kupić modem nawet za złotówkę.

Usługa Mobilny Internet oferowana jest na bazie sieci HSDPA, UMTS firmy P4. Maksymalna prędkość transmisji  danych to 1 Mb/s.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Przenośna nagrywarka CD/DVD Transcend

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...