09/02/2010

Monitory wielkoformatowe NEC MultiSync z serii V

Poprzez wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli monitorów wielkoformatowych: 32-calowego NEC MultiSync V321 oraz 46-calowego NEC MultiSync V461, NEC Display Solutions prezentuje nową serię monitorów MultiSync V.

Nowe monitory są następcami serii NEC MultiSync 15 i zostały wyposażone w profesjonalny panel S-PVA i sterowanie za pomocą sieci LAN oraz standardowego interfejsu RS232. Posiadają również złącze HDMI zapewniające zgodność z nowoczesnymi systemami multimedialnymi. Dzięki bardzo korzystnej relacji jakości i możliwości do ceny, nowe monitory z serii NEC MultiSync V stanowią doskonały komponent podstawowych systemów Digital Signage.

Monitory wielkoformatowe z linii NEC MultiSync V oprócz funkcjonalności poprzedniej serii NEC MultiSync® 15 oferują dodatkowe udogodnienia. Nowe panele zapewniają doskonałą jakość obrazu, a złącza HDMI i RJ-45 – ulepszoną komunikację. Użytkownik może w prosty sposób kontrolować monitor poprzez sieć LAN, co jest o wiele łatwiejsze, niż w przypadku tradycyjnego złącza RS232.

Pełna kompatybilność ze wszystkimi pozostałymi monitorami wielkoformatowymi NEC, zarówno pod względem struktury menu OSD, jak również komend LAN/RS232, pozwala na proste dostosowanie systemu oraz wysokie bezpieczeństwo inwestycji. Zaawansowany system ochrony przed przegrzaniem zapewnia ciągłą, bezawaryjną pracę monitora. Zintegrowany sensor bezustannie mierzy poziom temperatury wewnątrz monitora i w razie potrzeby automatycznie uruchamia wbudowane wentylatory.

Nowa seria monitorów wielkoformatowych NEC MultiSync V spełnia wszystkie wymagania stawiane przed monitorami do małych i średnich systemów Digital Signage. Dodatkowo, podobnie jak w poprzednich modelach, producent oferuje wraz z monitorami darmowe, proste w użyciu oprogramowanie NEC Digital Signage. Software umożliwia kreację i wyświetlanie prostego kontentu. Takie rozwiązanie pozwala na publikację treści informacyjnych i reklamowych wraz z paskiem tekstowym wyświetlanym na dole ekranu, przykładowo w takich miejscach, jak: lobby hotelowe, punkty handlowe, witryny sklepowe czy inne miejsca użyteczności publicznej.

NEC MultiSync V321 oraz NEC MultiSync V461 będą dostępne na rynku w drugiej połowie lutego br. Sugerowana cena detaliczna netto wynosić będzie odpowiednio: 2 359 zł dla modelu NEC MultiSync V321 oraz 5 499 zł w przypadku NEC MultiSync V461. Wszystkie monitory NEC Display Solutions są objęte standardową, trzyletnią, gwarancją (obejmującą również mechanizm podświetlenia matrycy) realizowaną w systemie door-to-door.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   ASUS Fonepad 8 – dobry phablet, w dobrej cenie

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...