16/04/2015

Monster Media Group z własnym biurem reklamy

Spółka Monster Media Group, właściciel między innymi Demotywatorów, Pewexu, Stylowych i JoeMonster, rezygnuje z usług sieci Evolution Media Net i buduje własne biuro sprzedaży reklam. Sprzedażą agencyjną i bezpośrednią pokierują Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska, a Emilia Orzepowska będzie nadzorować techniczną obsługę kampanii.

Monster Media Group to jeden z największych, niezależnych polskich wydawców treści internetowych, który w swoim portfolio posiada kilkanaście serwisów, takich jak Demotywatory, Stylowi czy JoeMonster. W roku 2013 spółka dokonała spektakularnej reaktywacji marki Pewex oraz udanego wejścia w sektor e-commerce.

Grupa stawia na samodzielność i kończy współpracę z siecią Evolution Media Net, która do tej pory obsługiwała grupę Monster Media. Nowo utworzona komórka odpowiadać będzie nie tylko za współpracę z domami mediowymi, agencjami i klientami bezpośrednimi w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych, ale także za kreacje, planowanie i organizację działań niestandardowych.

Kasia, Joanna Emilia

Zespół biura sprzedaży składa się z pracowników kreatywnych i technicznych wywodzących się z MMG oraz z nowych pracowników: Katarzyny Kowalskiej, Joanny Jankowskiej i Emilii Orzepowskiej.

Joanna JankowskaJoanna Jankowska  w branży reklamy online pracuje od sześciu lat, wcześniej związana m.in. z siecią reklamową Evolution Media Net jako Group Account Manager; należącą do wydawnictwa Agora S.A. siecią reklamy kobiecej Glossy Media oraz z siecią reklamy internetowej IDMnet. W MMG zajmuje stanowisko Product Development Manager

 

Katarzyna KowalskaKatarzyna Kowalska z branżą internetową związana od ponad pięciu lat. Ostatnio pracowała w Evolution Media Net na stanowisku Group Account Manager, zarządzając zespołem sprzedaży agencyjnej. Wcześniej związana była z Interią (Grupa Interia.pl), gdzie pełniła funkcję Account Managera. W MMG zajmuje stanowisko Product Development Manager.

 

Emilia Orzepowska

Emilia Orzepowska  pracuje w branży od prawie pięciu lat, doświadczenie zbierała w agencjach interaktywnych gdzie zajmowała się technicznym aspektem projektów internetowych. Ostatnio w sieci reklamowej Evolution Media Net, na stanowisku Traffic Managera. Wcześniej  przewinęła się przez agencje Mint Media oraz Ciszewski MSL Internet. W Monster Media Group zajmuje stanowisko Technology Manager.

 

(RED)