26/10/2009

Motorola AURA zdobywa Machina Design Award

Ekskluzywny telefon Motoroli – AURA zdobył nagrodę Machina Design Award 2009 w kategorii telefony komórkowe. Siedmioosobowe jury doceniło niezwykły wygląd aparatu oraz precyzję jego wykonania.

Uroczysta Gala Machina Design Awards odbyła się 21 października 2009 roku w hali technicznej PLL LOT na warszawskim Okęciu. Nagrody przyznawano w 18 kategoriach zwykłych i pięciu specjalnych. Motorola AURA pokonując 10 konkurencyjnych produktów zdobyła największe uznanie jury. Statuetkę RDZENIA z rąk Piotra Metza, redaktora naczelnego magazynu Machina odebrała Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe.

AURAAURA

„Jesteśmy niezwykle dumni, że jury konkursu doceniło design i precyzyjne wykonanie telefonu AURA” – powiedziała Małgorzata Matusiewicz po odebraniu statuetki Machina Design Awards. – „Każdy egzemplarz AURY to ponad dwa tygodnie ciężkiej pracy najwyższej klasy rzemieślników, tworzących technologiczne dzieło sztuki.”

auraMachina Design AwardMotorola AURA Diamond

AURA nawiązuje do ponadczasowego piękna luksusowych zegarków, prac artystów i mistrzów najwyższej klasy rzemiosła. Idealnie okrągły wyświetlacz jest osłonięty 62-karatowym szkłem szafirowym – jednym
z najbardziej wytrzymałych i odpornych na zarysowania materiałów na Ziemi. Zbudowana z ponad 700 różnych części, w tym szwajcarskich łożysk kulkowych, AURA jest połączeniem najnowocześniejszej technologii i pięknego designu.

AURAAURA

Telefon jest także dostępny w limitowanej edycji Celestial, która powstała z okazji 40. rocznicy lądowania człowieka na Księżycu oraz w luksusowej odsłonie Diamond Edition zdobionej 18-katarowym złotem i 34 diamentami.