14/02/2017

Ciche myszy od MODECOM

MODECOM wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele myszy. Te niepozornie wyglądające modele wyposażone zostały w ultra ciche mikroprzełączniki.

Przewodowa MC-M10S i bezprzewodowa MC-WM10S mysz sprawdzi się świetnie nie tylko w miejscach użyteczności publicznej jak czytelnia czy biblioteka, ale także w domu gdzie praca na komputerze nie może zakłócać panującej wokół ciszy. Charakterystyczny – często głośny – odgłos klikanych przycisków wydobywający się z większości dostępnych na rynku myszy, został teraz zastąpiony przyjemną dla ucha, bo bezgłośną pracą mikroprzełączników.

Oba modele MODECOM MC-M10S oraz MODECOM MC-WM10S pokryte zostały materiałem którego największą zaletą jest to, że po użytkowaniu nie zostają odciski palców. Ich klasyczny wygląd w dostępnej czterokolorowej palecie barw (czarna, biała, czerwona, niebieska) trafi w gusta wymagających użytkowników doceniających klasykę w nowoczesnym wydaniu. Bezprzewodowa mysz wyposażona jest w odbiornik typu nano i baterię o pojemności 16 mAh. Myszy zostały wycenione odpowiednio na 24,99 zł za mysz przewodową oraz 34,99 zł za mysz bezprzewodową.

Ciche myszy od MODECOM

Ciche myszy od MODECOM

(RED)