28/10/2009

Najnowsza propozycja z serii P55 od GIGABYTE

W ubiegłym miesiącu na rynku debiutowały najnowsze procesory Intel Core i5 a wraz z nimi płyty główne wyposażone w chipset P55 (LGA 1156). GIGABYTE oferuje pełną gamę tych płyt we wszystkich przedziałach cenowych. Dzięki temu każdy użytkownik ma możliwość wybrania modelu odpowiadającego jego potrzebom.

Najnowszą propozycją z serii P55 od GIGABYTE jest ekonomiczna płyta główna GA-P55M-UD2 wykonana w formacie mikro ATX. Model ten wspiera obsługę pamięci typu DDR3 pracujących w trybie dwukanałowym z maksymalną częstotliwością 2000 MHz (2200+ MHz). Płyta, pomimo mniejszego rozmiaru, została wyposażona we wszystkie elementy niezbędne w nowoczesnej platformie domowej. Na laminacie znajdziemy dwa złącza PCI Express (x16, X4), kanał IDE, osiem portów SATA 3.0 Gb/s z obsługą RAID oraz gigabitową kartę sieciową.

GA-P55M-UD2 + Box

W modelu GA-P55M-UD2 zastosowano szereg nowoczesnych technologii GIGABYTE, które ułatwiają zarządzanie komputerem i pozwalają dostosować jego wydajność do indywidualnych potrzeb. GIGABYTE Smart 6 składający się z sześciu modułów (QuickBoot, QuickBoost, Recovery, DualBIOS, Recorder oraz TimeLock) pozwala na automatyczne podkręcenie procesora, skrócenie czasu ładowania i zamykania systemu, błyskawiczne przywrócenie wcześniejszych ustawień systemu, odzyskiwanie wykasowanych plików, bezpieczne przechowywanie najważniejszych danych w BIOSie, monitorowanie pracy komputera, kontrolę rodzicielską i wiele innych.

GA-P55M-UD2

Dodatkowym atutem modelu GA-P55M-UD2 jest zastosowanie technologii GIGABYTE Ultra Durable 3, która zapewnia stabilniejszą pracę, lepszy potencjał OC oraz redukcję generowanego ciepła. Wszystko to dzięki zastosowaniu podwójnej ilości miedzi w wewnętrznych warstwach PCB płyty głównej oraz wysokiej jakości komponentów. Ponadto, dzięki nowoczesnemu systemowi oszczędzania energii wprowadzonego wraz z serią płyt P55 – Dynamic Energy Saver 2 – otrzymujemy możliwość zaawansowanego zarządzenia energią pobieraną przez CPU, pamięci, chipset płyty głównej, kartę graficzną, dysk twardy oraz wentylatory. A to wszystko za pomocą prostej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji.

GA-P55M-UD2 to płyta główna nadająca się do budowy nowoczesnego i stabilnego komputera domowego. Sprosta ona wymaganiom użytkowników zainteresowanych wydajną i niedrogą platformą przeznaczoną do codziennej pracy i rozrywki.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   GIGABYTE nagradza kreatywnych w konkursie "Increase Your Speed, Triple Your Power"

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...