27/07/2009

NCsoft przygotował niespodziankę dla fanów Aion

Premiera gry Aion, najbardziej oczekiwanego tytułu MMO tego roku, zbliża się wielkimi krokami. Firma NCsoft ujawniła dwa nowe sposoby odkrywanie i poznawanie świata Aion. Premiera gry już 25 września.

Firma NCsoft przygotowała gratkę dla wszystkich graczy oczekujących na premierę gry Aion. Po pierwsze  została uruchomiona zupełnie nowa, oficjalna strona gry – aiononline.com. Nowa strona jest bardziej intuicyjna w obsłudze, a przede wszystkim zawiera jeszcze więcej informacji nt. gry Aion.

Po drugie, jeżeli ktoś chce mieć dostęp do jeszcze większej ilości informacji i materiałów dotyczących gry Aion, a oficjalna strona to dla niego za mało, będzie mógł skorzystać ze specjlanego serwisu Aion PowerWiki!

Aion PowerWiki

PowerWiki to oficjalna skarbnica wiedzy na temat gry Aion. Zaprojektowana jako łatwy w użyciu punkt odniesienia dla wszystkich graczy, stanowi nieprzebrane źródło szczegółowych informacji zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Screenshot z gry Aion

Gracze, których przygoda w świecie Aion dopiero się rozpoczyna, znajdą tu intuicyjny przewodnik po grze, a także funkcję wyszukiwania, aby łatwo odnaleźć pożądane informacje. Zaawansowani gracze docenią na bieżąco aktualizowaną encyklopedię wiki, dyskusje na temat gry, jak i szczegółowy poradnik dotyczący zadań.

Dynamicznie rozwijająca się społeczność Aion przyczyni się nie tylko do sukcesu PowerWiki, ale również innych innowacyjnych usług online takich „Aion Answers”. Umożliwi ona zadawanie pytań i zdobywanie punktów za udzielenie odpowiedzi. Zdobyte punkty będzie można wykorzystać w grze, co premiuje zaangażowanie w społeczność Aion. Dodatkowo gracze uzyskają niedługo możliwość korzystania z zintegrowanej przeglądarki postaci (Character Viewer), aby móc poznać sztuczki i zwyczaje innych graczy.

Screenshot z gry Aion

Serwis Aion PowerWiki dostępny jest pod adresem: http://powerwiki.na.aiononline.com/aion. Serwis dostępny jest obecnie w angielskiej wersji językowej. Wraz z premierą gry, uruchomiona zostanie również wersja francuska i niemiecka.

Nowa strona aiononline.com

Strona aiononline.com jest najpopularniejszym miejscem w sieci związanym z grą Aion. W związku z tym doczekała się ona gruntownej przebudowy. Dodano całkowicie nowe sekcje, m.in. „Czym jest Aion” (What is Aion), dzięki której fani i nowicjusze poznają legendy świata Aion.

Dodatkowo aiononline.com wprowadza wiele innych usprawnień, rozwijając blogi oraz funkcje społecznościowe. Usprawniono elementy strony powiązane z informowaniem o aktualizacjach, ciekawostkach i wydarzeniach. Odwiedzający aionline.com łatwo znajdą wszelkie dodatkowe materiały takie jak obrazki z gry, tapety czy szkice koncepcyjne.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Nadchodzi nowy monitor ASUS 4K z technologią EyeCare

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...