27/05/2010

NEC Display Solutions – witamy w trzecim wymiarze

Dostępne już wcześniej w ofercie NEC Display Solutions projektory NEC NP115 oraz NP210 mogą teraz wyświetlać również obraz 3D. Nowy model NEC NP216 będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie czerwca.

Dzięki technologii DLP Link rozszerzającej pasmo odświeżania obrazu do 120Hz, możliwe jest wyświetlanie obrazów 3D z pojedynczego projektora, przy użyciu aktywnych okularów migawkowych. Tanie systemy projekcyjne 3D docenią użytkownicy sektora edukacyjnego, architektonicznego oraz inżynierowie i projektanci.

Projektory NEC NP115, NP210 oraz NP216 charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii, które może zostać dodatkowo zredukowane dzięki pracy w trybie ekonomicznym. Takie ustawienia zwiększają również żywotność lampy do 5000 godzin. Dodatkowo modele XGA: NEC NP210 oraz NP216 spełniają rygorystyczne wymogi certyfikatu TCO.

Od czerwca 2010, NEC Display Solutions oferować będzie też specjalny zestaw startowy 3D. W jego skład wchodzić będą aktywne okulary migawkowe 3D, wyjątkowy, wyróżniony nagrodami kontent 3D oraz pełna wersja oprogramowania Stereoscopic Player od 3dtv umożliwiająca projekcję 3D.

Projektory NEC NP115 oraz NEC NP210 są już dostępne na rynku w sugerowanej cenie detalicznej netto 1 235 zł dla NEC NP115 oraz 1 585 zł netto dla NEC NP210. NEC NP216 wejdzie do sprzedaży w drugiej połowie czerwca w sugerowanej cenie detalicznej netto 1 715 zł.

Zestaw startowy 3D (okulary, kontent, software) dostępny będzie od czerwca w sugerowanej cenie detalicznej netto 409 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Ciesz się przestrzennym dźwiękiem

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...