24/07/2009

Nettop NTT Home W 300P w nowej wersji black

Firma NTT System wzbogaciła swoją ofertę dystrybucyjną o nową wersję Nettopa  NTT Home W 300P. Do wersji białej, dołączył nettop w czarnej, klasycznej obudowie. Model jest dostępny w ofercie producenta od 13 lipca b.r.

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC, adresowany zarówno do użytkownika domowego jak i dla klienta biznesowego. Oprócz niewielkich rozmiarów  (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg). W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100.

NTT Home W 300P Black

Wyjątkowo mocną  zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu nie przekracza 20 W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny. Urządzenie nie posiada wentylatorów, a jedynie pasywne chłodzenie.

NTT Home W 300P WhiteNettop spełnia najnowszą normę Energy Star 5.0. Zbudowany został na energooszczędnych komponentach (sprzęt zalicza się do kategorii A normy energy Star ).

Nettop wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania  systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home  300P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5” SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home.

Na wyposażeniu systemu znajduje się wbudowana karta graficzna, gigabytowa karta sieciowa oraz porty: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.

Mały, cichy, energooszczędny mini desktop jest wydajnym, kompaktowym i energooszczędnym rozwiązaniem, przystępnym cenowo.

Sugerowana cena detaliczna brutto: z systemem MS Windows XP ® Home: 1099,00 zł

Dane techniczne dla modelu NTT Home W 300P:

  • Procesor: Intel® Atom TM  230  1,6GHz
  • System operacyjny: Oryginalny Windows XP ® Home
  • Pamięć RAM: 1GB DDR2
  • Karta dźwiękowa: Realtek ALC662
  • Karta sieciowa: 1 Gigabit: RLT8111DL
  • Porty tył: DVI-I, 4xUSB 2.0, LAN, Audio Jack
  • Porty front: 2xUSB 2.0, 2xAudio Jack
  • Akcesoria: przejściówka DVI-VGA, system montowania VESA
  • Wymiary (mm): 153x172x20
  • Waga: 0,8kg
Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   W.O.L.F. najpopularniejszą grą w polskim Apple Store

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...