15/02/2016

Nexus 6P już w Polsce

Cała obudowa Nexus 6P została zrobiona z anodyzowanego aluminium o krawędziach z diamentowym szlifem i pięknie zaakcentowanym tylnym panelu z kamerą. Smartfon posiada ekran AMOLDED o przekątnej 5.7” (WQHD, 518ppi), doskonały do gier, video i pracy wymagającej idealnej jakości obrazu.

Nexus 6P pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości nowego systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow. Do tego jest niezwykle szybki – urządzenie posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 v2.1. Całodzienny czas pracy zapewnia mu bateria o pojemności 3450mAh. Jest wyposażony w port USB typu C, w którym można umieścić wtyczkę dowolną stroną, a dołączana do smartfona ładowarka z funkcją „fast charge”, zapewnia nawet do 7 godzin pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.

Nexus 6P jest także jednym z najlepszych urządzeń na rynku do robienia selfie, dzięki przedniej 8MP kamerze wyposażonej w innowacyjną technologię Google HDR+. Smartfon sprawdzi się też w bardziej zaawansowanej fotografii – potrafi uchwycić najdrobniejsze detale nawet przy małej ilości światła, dzięki wszechstronnej tylnej kamerze w której zastosowano większy rozmiar piksela (1,55 um). Pozwala to matrycy na przechwytywanie dużej ilości światła i wykonywanie zachwycających ostrością zdjęć, nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Nexus 6P dostępny będzie w wersjach: 32G, 64G i 128G w kolorze czarnym, szarym i białym. Cena 32G będzie wynosić od 2 799 PLN. Modele 64G będą kosztować 2 999PLN, natomiast wersja 128G od 3 399 PLN.

Nexus 6P już w Polsce

Nexus 6P już w Polsce

(RED)