29/11/2009

Niskie ceny wRodzinie

Będzie można rozmawiać taniej. Od 28 listopada br. klienci wRodzinie za minutę połączenia do innych krajowych sieci komórkowych (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu) zapłacą 27 groszy za minutę a na telefony stacjonarne i za rozmowy w sieci wRodzinie – 19 groszy. Koszt minuty połączenia do sieci PLAY oraz Cyfrowego Polsatu wyniesie 69 groszy.

wRodzinie_logoWprowadzone przez operatora „Taryfy specjalne” gwarantują wszystkim dotychczasowym i nowym użytkownikom bezwarunkowe korzystanie z najniższych stawek za połączenia.

Oferta wRodzinie dostępna jest na terenie całej Polski. Najprościej jest stać się klientem wRodzinie dzwoniąc na infolinię i zamawiając starter wRodzinie. Startery można też kupić w sieci Teletorium, sieci Żabka i placówkach, których adresy można znaleźć na naszej stronie www.wRodzinie.com.pl.

Dla osób, które wyjeżdżały i chciały być w kontakcie oraz miały trudności z zakupieniem startera, 31 października zaoferowaliśmy specjalną możliwość nabycia startera wRodzinie (z darmowymi minutami) dołączonego do Naszego Dziennika.