24/09/2009

Niższe ceny akcesoriów do iPodów

Firma iSource – wyłączny dystrybutor firmy Apple w Polsce, obniża ceny na akcesoria do różnych wersji iPodów. W promocji są między innymi etui firmy Belkin, Macally oraz Onchee Technology. Można je teraz kupić nawet o 50% taniej.

W ofercie promocyjnej firmy Belkin znajdują się głównie pokrowce do odtwarzaczy iPod Nano 4G – zarówno te skórzane, jak i silikonowe można teraz nabyć już od 22 zł. Wśród pokrowców Onchee Technology można znaleźć etui ipod2dla praktycznie wszystkich modeli odtwarzaczy Apple generacji 1G – 4G: Classic, Nano i Touch.

Silikonowe etui do iPoda Nano 4 generacji kosztuje teraz tylko 13 zł, a gwarantuje pewność, że na twoim odtwarzaczu nie pojawi się ani jedna rysa. Niektóre z dostępnych w promocji akcesoriów uczynią twojego iPoda jeszcze bardziej przenośnym, a już na pewno, dzięki ciekawemu designowi, odświeżą jego wygląd – za niecałe 19 zł twój odtwarzacz nabierze futurystycznego charakteru, ponieważ tyle w promocji kosztuje niepowtarzalne etui Onchee Mirage N4 przypominające taflę lustra. Z kolei Macally oferuje pełną gamę kolorowych pokrowców, silikonowych oraz skórzanych, w cenie już od 15,99 zł

ipod

Produkty marki Belkin, Macally i Onchee Technology to jedne z najlepiej sprzedających się akcesoriów do iPodów. Nic dziwnego – dzięki dbałości o wykonanie, nowoczesnemu designowi i bogatej kolorystyce, nadają one odtwarzaczom Apple wyjątkowy charakter.