26/02/2016

Notebook i tablet w jednym, czyli polski EDGE 1084

Polska firma Kruger&Matz zaprezentowała właśnie kolejne urządzenie 2w1 z serii EDGE. To połączenie notebooka i tableta z niezłymi parametrami. Model EDGE 1084 dostępny jest w dwóch wersjach: z wbudowanym modemem 4G LTE lub bez.

Nowy EDGE 1084 to rozwiązanie dla osób wymagających, które na co dzień korzystają zarówno z notebooka, jak też tabletu. Producent dołączył do zestawu klawiaturę z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem klawiszy, która z łatwością zamienia tablet w narzędzie biurowe. Co więcej, dzięki kilku opcjom wpięcia, klawiatura może również służyć jako podstawka do 10-calowego ekranu (1920×1200 px), dzięki czemu po całym dniu pracy można zrelaksować się oglądając np. ulubiony film w najbardziej komfortowy dla siebie sposób.

Notebook i tablet w jednym, czyli polski Kruger&Matz EDGE 1084

EDGE 1084 posiada również szereg funkcji, które znacznie zwiększają jego możliwości. Mini HDMI, micro USB oraz dwa dodatkowe wejścia USB na klawiaturze umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych, np. myszki lub dysku zewnętrznego, a slot na kartę micro SD pozwoli rozbudować pamięć urządzenia wg własnych potrzeb. Nowe urządzenie 2w1 łączy się z Internetem poprzez Wi-Fi lub za pomocą zewnętrznego modemu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów, Kruger&Matz wprowadził do oferty także wersję z wbudowanym modemem 4G LTE, zapewniającym szybki dostęp do zasobów internetowych. Dodatkowo model EDGE 1084LTE wyposażony został w moduł GPS, dzięki któremu tablet może być używany jako nawigacja.

Niezależnie od tego, czy będzie on wykorzystywany w celach biznesowych czy do rozrywki, wbudowana bateria o pojemności 7500 mAh daje gwarancję wielogodzinnej pracy bez konieczności podłączania zasilania. Kruger&Matz wyposażył EDGE1084 w 4-rdzeniowy procesor. Ponadto, podobnie jak pozostałe modele z tej serii, urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 10 Home.

Produkt dostępny jest w cenach: EDGE 1084 – 949 zł, EDGE 1084LTE – 1299 zł.

??????????????????????????

(RED)
Polub nas na > Facebooku <