06/09/2010

Nowa ergonomiczna kamera Full HD od Samsunga

HMX-T10 stanowi uzupełnienie nowej linii kompaktowych kamer wideo Samsung, które maksymalnie ułatwiają konsumentom nagrywanie wysokiej jakości filmów w standardzie Full HD. Nowa kamera jest tak mała, że można ją nosić ze sobą wszędzie, dzięki czemu oferuje niezwykłą mobilność oraz prostotę nagrywania i edycji video, bez utraty jakości.

Użytkownicy mogą cieszyć się stylowym designem oraz smukłą obudową kamery. Urządzenie wyposażono w dotykowy ekran LCD o przekątnej 2,7 cala oraz możliwość jednoczesnego rejestrowania filmów i zdjęć. Dzięki kompaktowej konstrukcji, kamerę można zabrać ze sobą wszędzie, czy to na przyjęcie urodzinowe do przyjaciół, czy rodzinne wakacje nad morzem.


Pomimo kompaktowych rozmiarów, kamera HMX-T10 zapewnia zaawansowane rozwiązania, umożliwiające rejestrację najwyższej jakości filmów i zdjęć. Urządzenie zapisuje filmy wideo w jakości Full HD oraz zdjęcia w rozdzielczości 4,7 megapikseli. Dodatkowo, kamerę wyposażono w optyczną stabilizację obrazu (OIS), dzięki czemu wszystkie nagrania zachowują ostrość.

By umożliwić użytkownikom tworzenie nagrań w HMX-T10 zastosowano zaawansowany czujnik CMOS BSI (Back Side Illuminated). Zapewnia on dwukrotnie wyższą czułość niż standardowe matryce CMOS. Dzięki temu, znacząco zredukowano zniekształcenia obrazu oraz umożliwiono rejestrowanie wyraźnych obrazów w warunkach słabego oświetlenia.

Kamera HMX-T10 wyposażona jest w nachylony pod kątem 20 stopni obiektyw, dzięki czemu jej obsługa jest wygodna i łatwa. Na ogólne wrażenia związane z używaniem kamery składają się również takie funkcje, jak Smart Auto, która upraszcza nagrywanie obrazów, a 2,7-calowy dotykowy ekran LCD pozwala użytkownikom cieszyć się z przejrzystego i szczegółowego odczytu zarejestrowanych materiałów oraz możliwości ich natychmiastowej edycji. HMX-T10 ma również wbudowane oprogramowanie intelli-studio 2.0, co umożliwia płynną edycję oraz proste zarządzanie filmami i obrazami.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Lokalizator GPS W2 – dla bezpieczeństwa dziecka

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...