20/07/2009

Nowa karta Memory Stick PRO-HG Duo HX 32 GB

Firma Sony zaprezentowała swoją najbardziej pojemną jak dotąd kartę pamięci z rodziny Memory Stick – 32-gigabajtowy model Memory Stick PRO-HG Duo HX. Po nową kartę o pojemności 32 GB w naturalny sposób sięgną osoby filmujące w High Definition, ponieważ materiał w tym formacie odznacza się bardzo dużą objętością. Olbrzymia pojemność przyda się jednak także fotografom, zarówno używającym zaawansowanych lustrzanek cyfrowych Sony α, jak i aparatów kompaktowych Cyber-shot.

Sony Memory Stick PRO-HG Duo HXJedna karta Memory Stick PRO-HG Duo HX 32 GB pozwoli użytkownikom kamer Full HD (1920 x 1080) na nagranie do 225 minut filmu i praktycznie wyeliminuje niepokoje i obawy związane z ilością wolnego miejsca na nośniku.

Kolejnym atutem nowej karty, wspólnym dla wszystkich modeli Memory Stick HX, jest bardzo duża wydajność. Dostarczony adapter USB umożliwia uzyskanie prędkości do 20 MB/s przy odczycie i do 15 MB/s przy zapisie*, co oznacza o wiele krótsze oczekiwanie na przesłanie filmu do komputera.

Rodzinę produktów Memory Stick PRO-HG Duo HX tworzą obecnie modele o pojemności 4, 8 i 16 GB. Wszystkie są dostarczane w komplecie z adapterem USB.

* Szybkość oparta na testach w zoptymalizowanych urządzeniach. Faktyczna szybkość przesyłania danych zależy od używanego urządzenia. Karta Memory Stick PRO-HG Duo HX osiąga prędkość odczytu 20 MB/s i prędkość zapisu 15 MB/s przy korzystaniu z dostarczonego adaptera USB MSAC UAH1.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Sony wykupi udział firmy Ericsson w firmie Sony Ericsson

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...