26/08/2009

Nowa kolekcja pianin PRIVIA

Firma Casio przedstawia na polskim rynku nową generacje pianin marki PRIVIA: PX-130, PX-330, PX-730 oraz PX-830. Po poprawie jakości dźwięku, wprowadzeniu stylowego wzornictwa wymagania zostały raz jeszcze zwiększone. Nowa generacja instrumentów PRIVIA posiada liniowy jednostajny moduł brzmieniowy „AiF sound source” oraz klawiaturę wykonaną w systemie Hammer Scaled Action z trzema sensorami.

Pianino PRIVA PX-730

Aby udoskonalić jakość brzmienia cyfrowych pianin PRIVIA firma Casio stworzyła nowe rozwiązanie zwane „Linear Morphing Air Sound source”. Moduł nowej generacji AiF charakteryzuje się 128 głosową polifonią oraz jeszcze bardziej ulepszoną dynamiką brzmienia. W tym przypadku zamiast trzech czy czterech dynamicznych warstw mamy do wykorzystania ich aż 128. Pozwala to na przejście od piano do forte bez zmiany barwy czy słyszalnych skoków pomiędzy poszczególnymi warstwami. Obecne nowa linia pianin PRIVIA umożliwia bardzo wysoką jakość brzmienia. Zastosowanie nowej technologii pozwala na doświadczenie zupełnie nowych doznań przybliżając muzyka do perfekcyjnego brzmienia oryginalnego instrumentu.

Nowy system nagłośnienia spełnia wysokie oczekiwania związane ze wzbogaceniem dźwięku. Naturalne akustyczne brzmienie zostało rozwinięte przez firmę Casio tak, aby stworzyć wrażenie dźwięku otaczającego słuchacza we wszystkich trzech wymiarach. Nowy system nagłośnienia oraz optymalnie zainstalowane punkty wzmacniają nową generacje brzmienia umożliwiając wykorzystanie całego potencjału. Głośniki nie tylko wysyłają dźwięk bezpośrednio do grającej osoby, ale także w przestrzeń do góry bądź w dół w zależności od modelu.

Pianino PRIVIA PX-130

Również klawiatura została znacząco ulepszona technologicznie. Zastosowanie trzeciego sensora sprawia, że zagranie szybkiego utworu wykonywane jest z niebywałą dokładnością. Dźwięk może być zagrany na nowo w czasie w którym klawisz nie powrócił do swojej pierwotnej pozycji. Dzięki nowym rozwiązaniu „Tri-sensors”, żaden dźwięk nie zostanie zagubiony w przyszłości.

Najwyższy model w nowej linii PRIVA PX-830 posiada eleganckie wykończenie w postaci matowych klawiszy typu „Ivory Touch”, między innymi po to by palce nie ześlizgiwały się z klawiatury. Zmiana wizualna klawiatury oraz nowe wzornictwo ma na celu przybliżyć użytkownika do oryginalnego sprzętu.

Pianino PRIVA PX-830

Nowe wzornictwo kolekcji nawiązuje do trendu „stylowy i kompaktowy” łącząc klasyczne elementy pianin z nowoczesną forma. Czerwone filcowe elementy wykończenia połączone został z zaokrąglonymi kształtami. W nowej kolekcji PRIVA oprócz tradycyjnego pianina PX-130 w kolorze (BK) czarnym dostępny jest także w eleganckim białym kolorze (WE). Model PX-730 jest w kolorystyce czerni (BK) oraz wiśni (CY). Po raz pierwszy pianino PRIVIA PX-830 dostępna jest w kolorze polerowanej czerni.

Przeczytaj także:   PokerStars.pl pobił rekord Guinnessa

Pierwszym modelem z nowej kolekcji PRIVII dostępnym od początku września w całej Polsce będzie PX-130.

Więcej informacji na www.emuzyk.pl

Cena:

  • PX-130: 2 890,00 zł + w opcji: stand CS-67 – 449,00 zł , listwa z trzema pedałami SP-32 – 239,00 zł
  • PX-330: 3 690,00 zł + w opcji: stand CS-67 – 449,00 zł , listwa z trzema pedałami SP-32 – 239,00 zł
  • PX-730: 4 190,00 zł – komplet
  • PX-830: 4490,00 zł. – komplet
Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...