27/04/2011

Nowe karty graficzne AMD Radeon

Firma AMD ogłosiła dodanie kart AMD Radeon: HD 6670, HD 6570 i HD 6450 do swojej oferty. Kosztujące poniżej
100 dolarów, energooszczędne karty stworzono z myślą o entuzjastach multimediów i graczach z mniej zasobnymi portfelami. Oferują płynne odtwarzanie filmów w jakości HD, szybsze działanie aplikacji oraz grywalność na wysokim poziomie.
– Rozwój technologii HD i 3D sprawił, że coraz większy nacisk kładzie się na wizualną rozrywkę w odpowiednio wysokiej jakości. Firma AMD i jej produkty graficzne spod znaku Radeon przodują w tej kwestii – powiedział Matt Skynner, wiceprezes i główny manager działu kart graficznych firmy AMD.

•    Praca i rozrywka na wielu ekranach – Zwiększ swoją produktywność i powiększ pole widzenia w grach komputerowych dzięki technologii AMD Eyefinity. Stwórz jedną powierzchnię do pracy z trzech monitorów.
•    Wsparcie technologii 3D – Oglądaj najnowsze filmy w jakości Blu-ray 3D, a także doświadcz gier w technologii AMD HD3D.

•    Przyspieszenie działania aplikacji – Technologia AMD App Acceleration skraca czas renderingu, powodując że strony internetowe ładują się szybciej, efekty specjalne są bardziej dynamiczne, a filmy wideo nie zacinają się. Obecnie ponad 50 aplikacji korzysta ze wsparcia technologii AMD App Acceleration. Są to między innymi popularne programy, takie jak: DivX, Internet Explorer 9, a także nowe wersje przeglądarek internetowych Google Chrome i Mozilla Firefox.

Modele kart graficznych AMD Radeon HD 6450, HD 6570 i HD 6670 są dostępne u autoryzowanych partnerów firmy AMD oraz w sklepach internetowych Amazon, CyberPower, iBuyPower, Newegg, NCIX, oraz TigerDirect.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   SAPPHIRE HD 6670 Low Profile - wydajna i niedroga

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...