03/08/2009

Nowe telefony Acera na polskim rynku

Unicom wprowadził do oferty najnowsze smartfony firmy ACER – serię TEMPO. Jednym z nich jest model F900, który może być rozwiązaniem dla osób potrzebujących mobilnego połączenia z internetem.

Acer F900

Smartphone F900 został opracowany w celu zapewnienia pełnej kontroli nad przeglądaniem stron internetowych w czasie podróży. Telefon posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA oraz nową klawiaturę dotykową. Nowy interfejs użytkownika zapewnia szybki dostęp do danych kontaktowych, wiadomości e-mail, zakładek, kalendarzy, daty i godziny, informacji o pogodzie oraz muzyki.

Acer F900

Smartphone F900 jest też wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową, odbiornik GPS, radio FM, funkcje dyktafonu i sterowania głosem, a także rozszerzalną pamięć. Kluczowe aplikacje są dostępne bezpośrednio z ekranu głównego, dzięki czemu smartphone F900 można łatwo obsługiwać jedną ręką.

F900 posiada przeglądarkę Internet Explorer 6 z obsługą JavaScript i wtyczką Adobe Flash Lite. Możliwa jest też obsługa technologii 3.75G HSDPA/HSUPA oraz interfejs WiFi.

Sugerowana cena detaliczna brutto : 1 999 zł