26/01/2010

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Ricoha – Aficio MP 2851/3351/4001/5001

Ricoh wprowadza cztery urządzenia wielofunkcyjne Aficio MP 2851/3351/4001/5001. Kopiują, drukują, skanują, faksują, wykańczają i dystrybuują dokumenty – gotowe są do wykonania dowolnych zadań biurowych. Zaprojektowane zostały z myślą o przyspieszeniu produkcji dokumentów w średniej wielkości biurach i grupach roboczych.

Aficio MP 2851/3351/4001/5001 są bardzo wydajnymi systemami. Krótki czas nagrzewania i wyjątkowo krótki czas pierwszego wydruku sprawiają, że użytkownicy nigdy nie muszą czekać na wyniki swojej pracy. Urządzenia kopiują i drukują odpowiednio z prędkością 28, 33, 40 i 50 stron na minutę. Prędkość skanowania wynosi 29 str./min. w przypadku MP 2851/3351 i 31 str./min. dla MP 4001/5001. Wszystkie cztery modele mogą pomieścić ogromną liczbę ryz papieru i działać nieprzerwanie przez długi czas.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Ricoh mogą obsługiwać wiele rodzajów mediów i współpracować z wieloma finiszerami.

Uniwersalność urządzeń pozwala użytkownikom tworzyć profesjonalne dokumenty, bez konieczności korzystania z zewnętrznych usług, oszczędzając czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy są to zszywane broszury czy klejone foldery, urządzenia serii MP 2851/3351/4001/5001 dostarczają gotowe produkty szybko i wydajnie. Papiery specjalnego typu i o dużej gramaturze obsługiwane są od formatu A5 do A3.

Pliki mogą być skanowane i wysyłane na adres e-mailowy, do katalogu na dysku, na strony internetowe czy Novell Netware NCP. Dzięki opcji GlobalScan NX skanowanie jest niezwykle proste. Oprogramowanie pozwala skanować dokumenty bezpośrednio z panelu kontrolnego MP 2851/3351/4001/5001.

Aby zapewnić bezpieczeństwo poufnych informacji użytkownicy mogą korzystać z wielu dostępnych opcji. Możliwa jest ochrona kopiowanych dokumentów, szyfrowanie danych na twardych dyskach urządzeń, jak również nadpisywanie starszych danych. Funkcje faksowania MP 2851/3351/4001/5001 również spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone znakiem P2600.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Zmień laptopa w odbiornik GPS

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...