18/04/2011

Nowości Rocking Residence – słuchawki dla sportowców

Oferta designerskich akcesoriów audio Rocking Residence powiększyła się właśnie o dwie nowe rodziny słuchawek – RunN oraz XLNT. Pierwsza z nich stworzona została z myślą o osobach aktywnych, które chcą słuchać muzyki np. w czasie uprawiania sportu; druga przeznaczona jest dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku.

W skład serii RunN weszły trzy modele – Pacer, Tremble oraz Quake. Przed wszystkimi trzema modelami postawiono takie samo zadanie – zapewnienie użytkownikowi doskonałego dźwięku oraz maksymalnego komfortu podczas uprawiania sportu. Co ciekawe, w każdym z trzech modeli ten drugi aspekt realizowany jest inaczej.

Pacer to klasyczne słuchawki douszne, wyposażone dodatkowo w miękkie silikonowe kołnierze, których zadaniem jest utrzymanie słuchawek na miejscu i wytłumienie hałasu z zewnątrz. Model Tremble również jest douszny – z tą różnicą, że tu słuchawki są wyposażone w dodatkowy uchwyt, zapewniający stabilność.

RunN Quake są z pewnością najbardziej odporne na wszelkie wstrząsy i skutki ewolucji wykonywanych przez użytkownika – dzięki klasycznemu pałąkowi na głowę, który sprawia, że cokolwiek by się nie działo, słuchawki pozostaną na miejscu.

W skład serii XLNT wchodzi z kolei pięć modeli – nazwanych fifth, sixth, seventh, eight oraz ninth. Ich wspólnym mianownikiem jest oryginalne, nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa, profesjonalna, jakość dźwięku. Zastosowano w nich wysokiej klasy komponenty, dzięki którym użytkownik usłyszy głębokie basy, czyste wysokie tony i wszystkie niuanse odtwarzanego dźwięku.

Podczas projektowania nowych słuchawek Rocking Residence szczególny nacisk położono również na ergonomię – wszystkie modele są lekkie, trwałe i wygodne.

Cena:
RunN Pacer – 79 zł
RunN Tremble – 99 zł
RunN Quake – 99 zł
XLNT fifth – 99 zł
XLNT sixth – 129 zł
XLNT seventh – 119 zł
XLNT eight – 99 zł
XLNT ninth – 99 zł

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Już dziś Android Lollipop wchodzi do Polski

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...