08/04/2016

Nowy notebook ASUSPRO dla menedżera i freelancera

Już za kilka dni do sprzedaży trafi notebook ASUSPRO B8230UA. Powstał on z myślą o menedżerach, osobach, które często pracują zdalnie i freelancerach.

Sercem modelu B8230UA jest procesor szóstej generacji Intel Core i3, i5 bądź i7 wyposażony opcjonalnie w technologię Intel vPro. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, każda z firm jest w stanie dostosować wybór procesora do swoich potrzeb. Standardowo we wnętrzu laptopa znajduje się 4GB pamięci operacyjnej oraz dysk SSD o pojemności 256GB. Producent pozostawia jednak miejsce na rozszerzenie tych pojemności – do 12GB w przypadku pamięci RAM oraz 512GB w przypadku dysku SSD. Za grafikę odpowiada zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics.

Notebook ASUSPRO B8230UA

Obudowa wykonana została z włókna węglowego – nowoczesnego, trwałego i lekkiego materiału. B8230UA wyposażony został w 12,5-calowy wyświetlacz z antyrefleksyjną powłoką, która zapewnia ochronę przed odbijaniem światła, co pozwala na komfortową pracę w każdym otoczeniu. Ponadto odporna na zalania klawiatura notebooka jest podświetlana. Miłym dodatkiem do całości, oprócz touchpada jest zastosowany TrackPoint poprawiający ergonomię urządzenia. Model ten wyposażony jest w system one-piece service-door, która zapewnia szybka wymianę podzespołów. Laptop został wyposażony również w baterię 49W. Obsługuje on funkcję Windows Cortana, czyli wirtualną asystentkę.

ASUSPRO B8230UA dostępny będzie w cenie od 4599 zł. Pojawi się w regularnej sprzedaży w połowie kwietnia.

(RED)