25/04/2010

Nowy SANYO PLV-Z800 – kino domowe full HD

Projektor SANYO PLV-Z800 uzupełnia ofertę SANYO w zakresie popularnych modeli projektorów do kina domowego. Poprzednik tego modelu – Sanyo PLV-Z700, był najlepiej sprzedającym się w Europie w 2009 roku projektorem do kina domowego o rozdzielczości 1080i.

PLV-Z800, podobnie jak poprzednik posiada wiele funkcji ułatwiających obsługę oraz umożliwiających uzyskanie najwyższej jakości obrazu Full HD.

Organiczne panele LCD (TFT) mają pełną rozdzielczość full HD – 1.920 x 1.080 i kontrast 10.000:1, co w połączeniu z jasnością 1.200 ANSI lumenów gwarantuje najwyższej jakości obraz z takich źródeł jak np. Blu-Ray. Doskonałą wierność reprodukcji kolorów i pełne nasycenie zapewniają dwa złącza Deepcolor HDMI (1.3b) w połączeniu z 24-bitową głębią koloru (paleta 2,16 bln kolorów) oraz funkcją precyzyjnej regulacji 3 barw podstawowych (SANYO 3D-color-management).

Projektor posiada pięć różnych, fabrycznie ustawionych trybów wyświetlania obrazu oraz pięć dodatkowych, programowalnych trybów – co daje dużą swobodę w dostosowywaniu parametrów obrazu do potrzeb i upodobań użytkownika.

Dwukrotny, szerokokątny zoom optyczny oraz funkcja zmiany położenia (przesuwania) obiektywu w poziomie i w pionie daje użytkownikowi ogromną swobodę w instalowaniu projektora w niemal każdym pomieszczeniu, zależnie od możliwości i potrzeb. Projektor pozwala wyświetlać obraz o przekątnej 40-300 cali (101-762 cm).

Układ chłodzący jest praktycznie niesłyszalny – generuje szum na poziomie zaledwie 21 dB.

Automatyczna przesłona obiektywu zamyka się gdy projektor nie jest używany – chroniąc obiektyw przed kurzem i przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Obydwa modele dostępne będą w Polsce na przełomie maja i czerwca 2010r. w sugerowanej cenie detalicznej 6.799 zł (z VAT). Gwarancja: 3 lata na projektor, na lampę 3 lata (max 2.000 godzin).

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   SANYO PLC-XF1000 supernowa gwiazda imprez

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...