15/07/2009

nScreen i221 – pierwszy komputer all-in-one BenQ w Polsce

BenQ wprowadza na polski rynek, pierwszy model komputera typu all-in-one – nScreen i221, zaprojektowanego z myślą o użytkownikach szczególnie często przeglądających Internet, którzy cenią sobie funkcjonalność. Nowoczesna linia i atrakcyjny wygląd nScreen i221 to dodatkowe walory urządzenia.

BenQ nScreen i221

Pozbywając się plątaniny kabli na biurku, nScreen i221 pozwala użytkownikom cieszyć się z nieskrępowanego korzystania z internetu. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej, włączyć i po przejściu przez prosty proces instalacji za pośrednictwem łatwego interfejsu użytkownika można w pełni korzystać z nScreen i221. Z siecią komputer łączyć się może przez wbudowaną kartę sieciową Ehernet LAN lub bezprzewodowo, przez wbudowany moduł Wi-Fi (b/g). Panoramiczny ekran o przekątnej 21,5” i proporcjach obrazu 16:9 ma rozdzielczość zgodną z full HD – 1920×1080.

BenQ nScreen i221

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z nScreen i221, BenQ pomysłowo integruje w urządzeniu rozwiązania zaczerpnięte z popularnych urządzeń elektronicznych powszechnego użytku. Na przykład, gałka umieszczone po prawej stronie u dołu ekranu, pełni funkcję włączenia zasilania i regulatora siły głosu, podobnie jak kiedyś, w odbiornikach TV. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 1.3Mpiksela i wbudowany mikrofon, po podłączeniu słuchawek tworzy prosty zestaw do rozmów głosowych z wykorzystaniem protokołu internetowego (VoIP).

BenQ nScreen i221 potrzebuje – zależnie od trybu pracy – nawet o 80 procent mniej mocy, niż tradycyjny komputer typu desktop (o poborze mocy nie mniejszym niż 30W).

BenQ nScreen i221

BenQ nScreen i221, dzięki oprogramowaniu instant photo-sharing (współdzielenie zdjęć) pozwala mieć zawsze aktualne zdjęcia rodziny i znajomych. 21.5 calowy wyświetlacz LCD w nScreen i221 można „w wolnych chwilach” używać jako ramkę cyfrową.

Aby zaspokoić oczekiwania różnych użytkowników, nScreen i221 ma wiele dodatkowych, ciekawych funkcji. Przykładowo, dla starszych osób, nScreen i221 oferuje wirtualną lupę. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia czytanie.

Kolejną funkcją jest zmniejszenie natężenia tonów wysokich, dzięki czemu dźwięk staje się bardziej czysty. Dzięki wszystkim tym udogodnieniom, nScreen i221 staje się łatwym i przyjemnym produktem doskonale odpowiadającym oczekiwaniom odbiorców.

Komputer all-in-one BenQ nScreen i221 dostępny w Polsce będzie na przełomie lipca i sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 2.199 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące door-to-door.

obrazek-42

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Navigator 100 - aktywność fizyczna pod ścisłą kontrolą

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...