27/08/2010

Odtwarzacz ZEN MX i ZEN Style Woodstock Limited Edition

Creative Technology we współpracy z Jerzym Owsiakiem i Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawił limitowaną edycję WOODSTOCK dla odtwarzaczy multimedialnych z serii ZEN MX oraz ZEN Style.

Produkty, które dostępne będą wyłącznie na polskim rynku, posiadają specjalnie na tę okazję zaprojektowane opakowania. Pudełko, w które został zapakowany odtwarzacz Zen MX jest pokryte wyjątkową grafiką towarzyszącą fanom Przystanku Woodstock na każdym kroku: od plakatów po wykończenie graficzne sceny i jest małym dziełem sztuki samym w sobie.

Natomiast kartonik mieszczący w sobie odtwarzacz Zen Style przedstawia  logo Przystanku Woodstock wpisane w tęczową pacyfkę symbolizującą wszystko co dobre niesie za sobą Rock’N Roll. Oba odtwarzacze mają na obudowach nadrukowane specjalnie zaprojektowane logotypy Przystanku Woodstock, co nadaje im dodatkową wartość kolekcjonerską.

ZEN MX posiada wiele funkcji zamkniętych w stylowej, przenośnej formie — niewielkie rozmiary, wyraźny 2,5-calowy ekran, szeroki wachlarz obsługiwanych formatów. Dodatkowo do pamięci odtwarzacza ZEN MX Woodstock wgrany jest obszerny, 30-minutowy fragment koncertu, który zachwycił półmilionową publiczność w czasie XV Przystanku Woodstock.


Z kolei do pamięci odtwarzacza ZEN Style 100 Woodstock oprócz pamiątkowego opakowania wgrano do pamięci najpiękniejsze fragmenty koncertów zespołu Voo Voo  z lat 2004-2009.

Właściwości odtwarzacza ZEN MX Woodstock Edition:

  • Jasny, kolorowy wyświetlacz TFT; 2,5 cala;
  • Obsługa wielu formatów ((MP3/WMA/AUDIBLE 4)
  • Pojemność pamięci: 8 GB;
  • Zegar i budzik, dyktafon oraz Radio FM
  • Gniazdo na kartę SD

Właściwości odtwarzacza ZEN Style 100 Woodstock Edition:

  • Jasny wyświetlacz TFT; 1.8 cala (4,75 cm);
  • Odtwarzanie do 32 godzin muzyki (dla plików mp3, 128 kbps);
  • Pojemność pamięci: 8 GB;
  • Budzik, kalendarz i dyktafon;

Przenośne odtwarzacze multimedialne ZEN MX Woodstock i ZEN Style 100 Woodstock dostępne są w wersji o pojemności 8 GB w sklepach na terenie całej Polski.

Sugerowana cena detaliczna modelu wynosi odpowiednio 329 zł oraz 299 zł

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   REVO Domino D3 i HERITAGE – internetowe radio DAB

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...