13/12/2016

Opaska i sznurówki w trosce o pieszych

Do obecnych już na rynku pasów biegowych ART APS-01 dołączają dwa kolejne, podświetlane produkty – opaska sportowa ART AOP01 oraz sznurówki ART ASZ01. W zamyśle dedykowane osobom aktywnym, w praktyce sprawdzą się w codziennym wykorzystaniu, podnosząc widoczność pieszych.

Opaska ART AOP01 to wykonane z nylonu akcesorium o całkowitej długości 27 centymentrów. Zapinana na rzep może świecić w trzech różnych trybach – ciągłym, szybkim lub wolnym. Jest wodoodporna, a do zasilania potrzebne są dwie baterie CR2025. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej oraz zielonej.

opaska sportowa ART AOP01

Sznurowadła sportowe ART ASZ01 to efektowny i efektywny gadżet, który nie tylko zapewni lepszą widoczność, lecz także wyróżni użytkownika na ulicy. Ich długość to 100 cm. Podobnie jak opaska, mogą świecić w trzech różnych trybach. W każdym sznurowadle zamontowano 8 diod LED, zasilanych bateriami CR2016. Do wyboru jest niebieska lub czerwona wersja kolorystyczna. Sugerowana cena wynosi 37 PLN w przypadku opaski oraz 50 PLN w przypadku sznurowadeł.

sznurówki ART ASZ01

(RED)