08/03/2010

Oscarowy marzec w tvscreen.pl

Już dziś, w kilka godzin po zakończonej w Los Angeles Gali Oskarów, w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD, rusza „Oscarowy marzec”. Akcja obejmuje, m.in. tegorocznych zwycięzców: film animowany „Odlot” oraz „Bękarty Wojny”, w reż. Quentina Tarantino.

tvscreen.pl, nawiązując do zakończonej właśnie tegorocznej Gali Oskarów, uruchamia promocję, dzięki której miłośnicy kina będą mogli doznać oscarowych wrażeń w podwójnej dawce. Akcją „Oscarowy marzec w tvscreen.pl” zostało objętych aż 16 wybitnych filmów, które były nagradzane lub nominowane do najważniejszej nagrody w filmowym świecie, przyznawanej corocznie przez członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Wśród nich są, m.in. tegoroczni zwycięzcy: „Bękarty wojny” z nagrodzoną Oskarem, drugoplanową rolą Christoph’a Waltz’a (film otrzymał 8 nominacji, m.in. za najlepszy film, reżyserię i scenariusz oryginalny) oraz zdobywca dwóch Oscarów „Odlot” (najlepszy film animowany oraz najlepsza muzyka, 5 nominacji), który będzie miał swoją premierę VOD 22 marca br., a także triumfujące w poprzednich latach: „Gladiator”, „King Kong”, „Elżbieta” „Perl Harbor” czy Rashomon (z 1950 r.) Akiry Kurosawy. Każdy, kto zdecyduje się obejrzeć, jeden z biorących udział w „Oscarowej promocji” tytułów otrzyma voucher na drugi, dowolnie wybrany przez siebie film w serwisie tvscreen.pl.


Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Jednocześnie z premierą VOD filmu „Bękarty wojny” na tvscreen.pl, ruszył niecodzienny konkurs, w którym nagrodą główną jest „Podróż Śladami Bękartów” do Berlina i Paryża, dla dwóch osób.

Aby wziąć udział w konkursie należy obejrzeć film „Bękarty Wojny” lub każdy inny z kilkudziesięciu, specjalnie oznaczonych, filmów Universal Pictures w serwisie tvscreen.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na specjalnie zaprojektowanej stronie www.sladamibekartow.pl.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Leadtek WinFast GTX 560 Ti Hurricane – cichy i wydajny

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...