20/08/2009

Panasonic HDC-TM300 najlepszą kamerą HD Flash

Kamera Full HD Panasonic HDC-TM300 zdobyła tytuł „Europejska kamera HD z pamięcią flash 2009-2010” przyznawany przez EISA. HDC-TM300 to kamera wyposażona w nowoopracowany system chipowy 3MOS i dotykowy ekran, który umożliwia wyświetlanie ikon na wyświetlaczu LCD i proste operowanie kamerą za pomocą palca.

eisa_hdc-tm300„Prosta obsługa, zaawansowana technologia i profesjonalne funkcje – wszystko to zostało perfekcyjnie połączone w kamerze Panasonic HDC-TM300. Jej wysoka rozdzielczość, wysoka czułość systemu przetwarzania obrazu 3MOS razem z zaawansowaną optyczną stabilizacją obrazu zapewniają wykonanie dobrego zdjęcia we wszystkich warunkach fotografowania. Kamera ta gwarantuje efektywne przetwarzanie obrazu oraz wiele zaawansowanych, w pełni automatycznych funkcji, włączając w to inteligentny system śledzenia filmowanego obiektu”, zauważyli sędziowie EISA.

Panasonic HDC-TM300

Kamera Panasonic HDC-TM300 wyposażona w podwójną pamięć, pozwala nagrywać filmy na 32GB wbudowanej pamięci lub na karcie pamięci SD. Nowy system 3MOS umożliwia uzyskanie wysokiej jakości zarówno obrazów ruchomych jak i zdjęć dzięki wykorzystaniu trzech sensorów full-HD MOS, które zapewniają najwyższą na świecie całkowitą liczbę pikseli 9,150,000 (3,050,000 piksela x3). Półprofesjonalna kamera jest wyposażona w nowo opracowany, o dużej średnicy,(43mm), obiektyw Leica Dicomar oraz ¼.1-calowy przetwornik obrazu. Pierścień manualny oferuje zaawansowanym użytkownikom perfekcyjną kontrolę nad obrazem.