24/08/2009

Pełna oferta w Cyfrowym Polsacie promocyjnie bez opłat

Cyfrowy Polsat wprowadził dzisiaj nowe promocje, dające możliwość korzystania przez 4 miesiące z pełnej oferty platformy bez wnoszenia opłat. Jednocześnie klient przed upływem okresu promocyjnego może zdecydować o zmianie pakietu na niższy.

Nowe promocje dotyczą pakietu Familijnego i pakietu Super Film, które klient otrzymuje bezpłatnie na 4 miesiące. Umowa zawierana jest na 29 miesięcy, ale do końca 4 miesiąca można podjąć decyzję, przekazaną w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, na infolinii, e-mailowo lub pisemnie, o zmianie oferty na dowolny niższy, minimum Familijny, pakiet.

W ramach najnowszych promocji cyfrowy dekoder SD można kupić za 79 zł. Platforma udostępnia także wszystkie modele dekoderów za jednorazową opłatą: cyfrowy dekoder SD za 79 zł, dekodera HD za 149 zł oraz w najbliższym czasie dekoder HD z twardym dyskiem za 199 zł. Drugie rozwiązanie zapewnia klientowi jeszcze większy komfort  korzystania z usług Cyfrowego Polsatu, ponieważ to operator ponosi pełną odpowiedzialność za sprzęt, niezależnie od tego, jak długo widz będzie korzystał z usług platformy.

Ten sam rodzaj promocji oferowany jest także z umową na 13 miesięcy i w tej opcji abonent może liczyć na dwa miesiące pełnej oferty, oczywiście z możliwością zmiany pakietu przed upływem drugiego miesiąca.