06/10/2009

Pendrive firmy TRANSCEND wygrywa nagrodę Good Design

Pendrive firmy TRANSCEND JetFlash T5 otrzymał prestiżowe odznaczenie „G-Mark” za doskonałą jakość konstrukcji podczas japońskiego konkursu Good Design Award 2009.

Zwycięski pendrive posiada bardzo małe wymiary i chowaną wtyczkę USB oraz jest dostępny w kilku dwubarwnych, miłych dla oka wariantach kolorystycznych.

Jet Flash T5

Odbywający się dorocznie począwszy od roku 1957 konkurs Good Design  prowadzony przez japońską organizację Japan Industrial Design Promotion Organization (JIDPO) wyłania produkty o najwyższej jakości oraz innowacyjnym designie. Na jury JIDPO szczególne wrażenie wywarły wytrzymała obudowa i chowana wtyczka USB chroniące przechowywane dane.

Jet Flash T5

Mierzący zaledwie 29.9mm x 15.3mm x 6.1mm JetFlash® T5 i ważący 2 gramy występuje w trzech wersjach kolorystycznych w zależności od pojemności – pomarańczowo-czarnej (2GB), czarno-białej (4GB) i czerwono-czarnej (8GB). Chowana do wewnątrz wtyczka USB i możliwość przyczepienia zawieszki powodują, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i transporcie.