08/11/2012

Pierwszy smartfon z procesorem Intela już w Polsce

Smartfon ZTE – Grand X IN trafił do oferty T-Mobile. Po raz pierwszy polscy klienci mogą kupić smartfon pracujący w oparciu o procesor Intel Atom Z2460, który zapewnia doskonałą szybkość przeglądania stron internetowych, natychmiastowe wgrywanie aplikacji i długi czas pracy na baterii.

 

Grand X IN wyposażony jest w procesor Intel Atom Z2460 o taktowaniu zegara 1,6GHz. Obsługa technologii Hyper-Threading pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i wykonywanie wielu operacji w tym samym czasie. Wbudowany aparat pozwala na wykonanie w ciągu sekundy aż 10 zdjęć o pełnej rozdzielczości 8 MPx. Dzieki temu znacznie łatwiej uzyskać dobre, ostre zdjęcia.


Wyświetlacz zastosowany w ZTE Grand X IN ma przekątną 4,3”, rozdzielczość QHD i odwzorowuje 16 milionów kolorów.  Smartfon odtwarza filmy o jakości Blu-ray, a jakość wrażeń audio-wizualnych poprawaiją takie funkcje jak Dolby Sound, HD Video Capture i HD Voice.

Wymiary smartfona to 127 x 65 x 9,9 mm. Dostępne funkcje komunikacyjne to m.in.: Bluetooth 2.1, Wi-Fi i Wi-Fi Direct, DLNA i złącze Mobile HD za pomocą złącza microUSB.

Specyfikacja:
Procesor Intel Atom Z2460
HSPA+ 21Mbps ze wsparciem platformy Intel XMM 6260
HSDPA 900/2100
Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Dotykowy wyświetlacz 4.3”, QHD (960×540), 16M, TFT
Dwa aparaty – 8Mpx AF/Flash oraz frontowy do wideo rozmów o rozdzielczości 0.3Mpx
Akumulator o pojemności 1650 mAh, Li-Ion
GPS, WiFi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, Bluetooth 2.1 + A2DP
Dolby, FM Radio
DLNA, 1080p Rec., 1080p Play
Wymiary i waga: 127 x 65 x 9,9 mm, 140,8g (z baterią)

Model Grand X IN dostępny jest w ofercie operatora sieci T-Mobile. Przy dwuletnim zobowiązaniu abonamentowym w wysokości 99 zł miesięcznie smartfona ZTE można nabyć za 1 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Wiem, co robiłeś zeszłej nocy...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...