05/10/2016

Plecak na laptopa i torba podróżna

W dzisiejszych czasach posiadacze osobistych laptopów rzadko się z nimi rozstają. Jednak ich transport dla wielu osób jest uciążliwy. Pomóc w nim ma stworzony przez firmę Verbatim plecak Paris do laptopów o przekątnej 17″.

Cechą charakterystyczną Paris jest możliwość szybkiej zamiany w torbę, np. jeśli bagaż jest ciężki i przenoszenie go sprawia trudność. Wyposażony w dwa kółka i wysuwaną teleskopową rączkę w mig staje się wygodną torbą podróżną, którą bez wysiłku można transportować np. po hali lotniska czy dworca.

Główna komora Paris oferuje miejsce na laptop, rzeczy osobiste, jest też poręczna kieszeń na tablet. Trzy kieszenie z przodu przeznaczone są do przechowywania dokumentów, telefonu i niewielkich akcesoriów. Z boku – obok miejsca na ładowarkę, użytkownik ma do dyspozycji kieszeń na butelkę lub parasol. Model ten wyposażony jest również w przezroczystą torebkę na przybory toaletowe.

Plecak oprócz codziennych zastosowań nada się również do dalszych podróży, jako że spełnia wymogi kilku linii lotniczych odnośnie wymiarów bagażu podręcznego. Wykonany jest z poliestru i waży 2,6 kg, a jego pojemność wynosi 36 litrów. Plecak Paris dostępny jest na rynku w cenie około 300 zł.

Plecak na laptopa i torba podróżna

Plecak na laptopa i torba podróżna

(RED)