14/07/2009

Premiera GENOSIS – nowej, polskiej gry już na jesieni

Na wrzesień tego roku planowana jest premiera kolejnej przeglądarkowej gry MMO. GENOSIS, bo pod takim tytułem dostępna będzie ta produkcja to połączenie strategicznej gry czasu rzeczywistego oraz przygodowego RPG.

Genosis

Autorzy zapowiadają zastosowanie licznych nowatorskich rozwiązań. Zdecydowanie najciekawszym zdaje się być mapa świata. Odwzorowane są na niej księstwa wszystkich graczy, sama zaś mapa żyje własnym życiem, zmienia się dynamicznie, wędrujący bohaterowie i armie toczą bitwy, wypełniają zadania, walczą z potworami, zbierają ukryte skarby. Miasta graczy rozwijają się i rosną wraz z postępem technicznym. Początkowy zbiór prymitywnych domków i szałasów z czasem przeradza się w otoczoną grubymi murami twierdzę z licznymi, zaawansowanymi strukturami. Aspekt ekonomiczny wyrażony w rozbudowie księstwa będzie kluczowy dla osiągnięcia długofalowego sukcesu w rozgrywce.

genosis-ksiestwo

Fani strategii wojennych dostaną do dyspozycji możliwość dowodzenia wieloma armiami, decydowania o taktyce i formacjach bojowych podczas bitwy. O losie i usposobieniu bohatera decyduje sam gracz – wybrać może płeć, klasę postaci oraz jej rasę. To gracz swoimi poczynaniami podejmie decyzję, czy chce zostać bohaterskim, honorowym paladynem, czy też zdradzieckim i podstępnym zabójcą – lecz uwaga!  Nad Światem GENOSIS czuwają potężni, acz mściwi Bogowie, którzy potrafią zarówno nagrodzić śmiałka, ale i ukarać każdego kto zachowuje się niegodnie miana bohatera.

genosis-palladyn

W GENOSIS miłośnicy gier RPG będą mieli szansę zanurzyć się w nieliniową, wielowątkowa fabułę i eksplorować tajemniczy świat fantasy, wypełniać zlecone przez bohaterów niezależnych misje, toczyć pojedynki z wrogimi bohaterami, zdobywać magiczne artefakty i sławić się bohaterskimi czynami. Fabuła gry jest tworzona z dużą pieczołowitością i dbałością o najmniejsze smaczki i zawiłości historii. Dla poszukiwaczy zaklętych, pradawnych artefaktów przygotowano system generowania niepowtarzalnych przedmiotów, a miłośnicy opisów batalistycznych znajdą dla siebie coś ciekawego zagłębiając się w lekturę raportów bitewnych.

Zapowiedź gry pojawiła się pod adresem: http://www.genosis.pl/. Tam też można dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie oraz zapoznać z klimatyczną galerią GENOSIS.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Frost & Sullivan: Biometria alternatywą uwierzytelniania w urządzeniach mobilnych
Tagi:

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...