04/03/2010

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacje

Wraz z premierą nowej wersji nawigacji MapaMap 6.4, startuje Wielkanocna promocja na aktualizacje map.
Każdy, kto do końca Świąt Wielkanocnych (do 5 kwietnia 2010, godzina 23.59), kupi w internetowym sklepie www.MapaMap.pl aktualizacje map, kolejną aktualizację map otrzyma gratis.

Najważniejsze nowości w MapaMap 6.4 to tzw. Asystent Manewru i informowanie o przekroczeniu dozwolonej prędkości na konkretnej drodze oraz oczywiście nowe, dokładniejsze mapy – 4529 planów miast (3133 plany ze szczegółowymi restrykcjami drogowymi), 2,5 mln adresów ponad 430 tys. km dróg, 18 tys. km szlaków pieszych i 13,5 tys. km ścieżek rowerowych.

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacje

Producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji GPS o nazwie MapaMap przedstawił jej najnowszą wersję oznaczaną numerem 6.4. Najnowsza MapaMap umożliwia użytkownikom dotarcie do ponad 2,5 miliona adresów w Polsce, zawiera 4529 planów miast i miejscowości w tym 3133 planów przygotowanych bardzo szczegółowo (z dokładnymi adresami i restrykcjami drogowymi). Nawigacja w trybie samochodowym oferuje wyznaczanie optymalnych tras po ponad 430 tysiącach kilometrów dróg, a w trybie pieszym po szlakach turystycznych (18 258 km) oraz ścieżkach rowerowych (13 463 km).

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacjeMapaMap w wersji 6.4 pozwala też na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenia tak zwanego asystenta manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. MapaMap 6.4 pokaże też ograniczenia prędkości lub poinformuje nas o przekroczeniu dozwolonej prędkości w 119 miastach i miejscowościach oraz na wybranych drogach krajowych. Oczywiście tak jak w poprzednich wersjach MapyMap można włączyć ostrzeganie o fotoradarach (1783 miejsca), przejazdach kolejowych oraz pozostałych obiektach POI, których w sumie jest już ponad 189 tysięcy.

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacjeMapaMap 6.4 będzie sukcesywnie udostępniana do wszystkich urządzeń GPS współpracujących z MapąMap, a aktualizacji najnowszych map oznaczonych symbolem PL-2010Q1 można dokonywać poprzez sklep internetowy na stronie www.MapaMap.pl.  Wraz z premierą MapyMap 6.4 startuje wielkanocna promocja na aktualizacje map.

W ramach promocji, każdy, kto kupi aktualizację map do końca Świąt Wielkanocnych (do 5 kwietnia 2010, godzina 23.59 – catering wielkanoc kraków) kolejny Upgrade map otrzyma gratis.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   MapaMap TOP za pół ceny dla posiadaczy nawigacji Lark

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...