04/10/2009

Premiera superwytrzymałych telefonów Sonim

W sieci salonów Vobis dostępne będą dwa nowe, super wytrzymałe telefony marki Sonim: XP3 Quest Black GPS oraz XP3 Land Rover Edition GPS, który jest absolutną nowością na polskim rynku. Te niezwykle odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia fizyczne telefony posiadają aż 3 lata gwarancji.

Telefon komórkowy już dawno temu przestał być wyłącznie urządzeniem do komunikowania się z innym ludźmi. Zwiększają się wymagania użytkowników, którzy oczekują oryginalnych, niestandardowych produktów mobilnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nowe modele telefonów Sonim  dołączają do wciąż wąskiej grupy „komórek”, których można używać niemalże w każdych warunkach.

Sonim XP3 Land Rover Edition

Telefon Sonim XP3 Quest, teraz dostępny w wersji „Black” ma niespotykane możliwości jak na telefon komórkowy. Może towarzyszyć nam podczas kąpieli – bezproblemowo działa w wodzie przy zanurzeniu do 1 metra przez 30 minut. Sonim XP3 Quest BlackJego ekran TFT odporny jest na zarysowania oraz na upadek z wysokości do 2 metrów. Wydawać by się mogło, że tak wytrzymałe urządzenie pozbawione jest zaawansowanych funkcji, jakie posiadają standardowe telefony. Nic bardziej mylnego – Sonim XP3 Quest Black posiada m.in.: WAP, Bluetooth, nawigację GPS, wbudowany zestaw głośnomówiący i radio FM oraz aparat fotograficzny 2 MPX.

Vobis oferuje również limitowaną edycję telefonu Sonim XP3 Land Rover Edition GPS – premierowego urządzenia na polskim rynku. Charakteryzuje się on, poza funkcjami, które posiada model XP3 Quest oraz oryginalnym wyglądem, wysoką tolerancją na skrajne temperatury – od 20 stopni Celsjusza poniżej do 60 stopni powyżej zera. Oba telefony posiadają również slot na karty pamięci MicroSD, na której można zapisać na przykład mapy potrzebne do nawigacji GPS. Oba telefony posiadają długi okres gwarancji – 3 lata.

Telefony Sonim XP3 dostępne są w sieci salonów Vobis oraz w sklepie Vobis.pl w cenach: XP3 Quest Black: 1699zł, XP3 Land Rover Edition: 1899zł.