30/07/2009

Promocja dla nowych klientów usługi telefonicznej UPC

UPC przygotowało atrakcyjną ofertę dla nowych klientów usługi telefonicznej. Klienci, którzy do 31 sierpnia br. zamówią Telefon UPC w ramach jednej z dostępnych promocji, będą zwolnieni z opłaty abonamentowej oraz instalacyjnej do końca września br.

Aktualna oferta promocyjna jest adresowana do wszystkich osób, które chcą korzystać z nowoczesnej telefonii stacjonarnej płacąc mniej za rozmowy. Promocja obejmuje taryfy UPC Start, Standard 30, Po godzinach oraz taryfę Non-stop. Nowi abonenci, którzy do 31 sierpnia br. zamówią Telefon UPC w ramach jednej z dostępnych promocji, będą zwolnieni z opłaty abonamentowej za wybraną usługę telefoniczną do końca września br.

Po tym okresie, opłata za usługę będzie zgodna z regulaminem wybranej wcześniej promocji. Dzięki aktualnej ofercie, nowi klienci mogą zamówić Telefon UPC i korzystać z niego nawet do dwóch miesięcy bez żadnych opłat. Ponadto, w ramach wspomnianej promocji nowi abonenci usługi telefonicznej UPC zostają zwolnieni z opłaty instalacyjnej.

upc_logoTelefon UPC to niskie ceny abonamentu i połączeń telefonicznych, jak również szereg usług dodatkowych, takich jak prezentacja numeru, blokada prezentacji numeru, zastrzeżenie danych abonenta, poczta głosowa, odrzucanie połączeń anonimowych, szczegółowy wykaz połączeń, przekierowanie połączenia przy braku odpowiedzi i wiele innych.

www.upc.pl/telefon