07/09/2010

Przestrzenny dźwięk w słuchawkach dla graczy Sound Blaster Tactic 3D

Creative przedstawia nową linię zestawów słuchawkowych przeznaczonych dla graczy. Słuchawki Tactic 3D wyposażone są w technologię THX TruStudio Pro, która zapewnia przestrzenny dźwięk. Zestawy słuchawkowe Sound Blaster Tactic 3D Alpha oraz Sound Blaster Tactic 3D Sigma, to pierwsze zestawy Sound Blaster, które umożliwiają konfigurację profili.

„Zestawy słuchawkowe dla graczy oferowane przez Creative jako jedyne na świecie zapewniają  w pełni realny przestrzenny dźwięk. Obecnie obraz 3D staje się normą, a zestawy słuchawkowe Creative z technologią THX TruStudio Pro doskonale go uzupełniają, pozwalając graczom w pełni wykorzystać zalety świata audio i wideo 3D.” – powiedział Steve Erickson, wiceprezes i dyrektor generalny ds. produktów audio-wideo w firmie Creative.

Technologia audio THX TruStudio Pro, opracowana we współpracy z THX, wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które umożliwiają odtwarzanie dźwięku nad, pod i wokół gracza, eliminując ograniczenia typowych zestawów słuchawkowych 5.1 i 7.1.

Technologia THX TruStudio Pro Smart Volume rozwiązuje problem nagłych zmian głośności dźwięku w grach. Polega ona na ciągłym mierzeniu głośności oraz stosowaniu wzmocnienia lub tłumienia dźwięku w celu skompensowania zmian. – W kluczowych meczach dzieje się wiele pod względem dźwiękowym. Technologia THX TruStudio Pro Smart Volume pozwala mi słyszeć wszystko, co dzieje się na mapie, blisko czy daleko.” —David „Xp3” Garrido, zawodowy gracz w Counter-Strike.

Wszystkie funkcje oprogramowania THX konfigurowalne można skonfigurować i zapisać w profilach TacticProfile.

Cechy zestawu słuchawkowego Sound Blaster Tactic 3D Alpha
•    40-milimetrowe głośniki neodymowe oferujące doskonałą jakość dźwięku w grach
•    Lekka konstrukcja zoptymalizowana pod kątem długiego czasu gry
•    Pakiet oprogramowania THX TruStudio zapewniający przestrzenny dźwięk
•    Konfigurowalne profile TacticProfile, pozwalające graczom zapisać własne ustawienia lub wykorzystać wstępnie skonfigurowane ustawienia zawodowych graczy
•    Funkcja VoiceFX™ do przekształcania głosu postaci w grach lub  podczas czatów VoIP
•    Mikrofon z funkcją tłumienia szumów z jednoczesną możliwością jego odłączenia
•    Adapter Dual Mode™ USB 2.0  umożliwiający wykorzystanie zestawu słuchawkowego w trybie analogowym
•    Płaski, nieplączący się kabel

Cechy zestawu słuchawkowego Sound Blaster Tactic 3D Sigma
•    Wszystkie cechy zestawu Sound Blaster Tactic3D Alpha, a ponadto:
•    50-milimetrowe, liniowe głośniki neodymowe o wysokiej precyzji, zoptymalizowane pod kątem gier
•    Pałąk ze stalowym rdzeniem, który zapewnia dokładne dopasowanie i maksymalną trwałość.

Przeczytaj także:   Nowe seriale kryminalne w CDA Premium

„THX TruStudio Pro Bass zapewnia głęboki  poziom basu bez naruszania integralności sygnału. – Wyeliminowanie przeciwnika za pomocą rakietnicy jest zawsze satysfakcjonujące. Satysfakcja jest jeszcze większa, kiedy włączysz technologię THX TruStudio Pro Bass” – Brian „dkt” Flander, zawodowy gracz w Quake Live.

Zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic 3D Sigma będzie sprzedawany w cenie detalicznej 349 zł, a zestaw Sound Blaster Tactic 3D Alpha w cenie detalicznej 239 zł. Oba zestawy słuchawkowe będą dostępne w sklepach na terenie Polski w październiku.

Udostępnij ten artykuł...

BLIK deklasuje konkurencję

Już niemal połowa Polaków płaci za zakupy w internecie BLIK-iem. To obecnie najczęściej wybierana forma płatności, której popularność od kilku lat sukcesywnie rośnie. To także jedna z ulubionych metod płatniczych Polaków – wynika z raportu Blue Media “Finanse Polaków w czasach postpandemicznych”. 46 proc. badanych płaci za zakupione przez internet przedmioty i usługi BLIKiem – […]

Udostępnij ten artykuł...

Healthcann: teraz pora na crowdfunding

Healthcann – wrocławska spółka biotechnologiczna – jest kolejną polską firmą związaną z rynkiem konopnym, która zapowiedziała pozyskanie inwestorów poprzez emisję crowdfundingową – zapisy na akcje w tej emisji ruszą za około miesiąc. Healthcann jest autorem międzynarodowego zgłoszenia patentowego technologii AdvanDrop. Obecnie prowadzi projekt badawczy (rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), który ma zrewolucjonizować biznes […]

Udostępnij ten artykuł...

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...