19/11/2009

Samsung Delphi dla uzależnionych od smsowania

Samsung zaprezentował nowy model telefonu Samsung Delphi B3410, jeśli chcesz nieustannie sms-ować ze swoimi znajomymi Samsung Delphi może być dobrym rozwiązaniem.

Najnowszy model Samsung Delphi B3410 to:

Dotykowy wyświetlacz, 2,6 cala – na takim ekranie z łatwością skorzystać można z wybranych funkcji i umieścić swoje ulubione widgety. Tylko jeden ruch palcem dzieli od najpopularniejszych portali społecznościowych – można więc bez problemu zobaczyć, co zmieniło się u znajomych i zadbać o to, by własny profil był zawsze na bieżąco aktualizowany.

Samsung B3410

Jeśli nieustanny kontakt ze znajomymi to dla użytkownika podstawa, Samsung Delphi daje kilka sposób komunikacji. Telefon posiada wygodną wysuwaną klawiaturę QWERTY, dzięki której smsowanie nabierze tempa. Pisząc dużo i często, można się w tym trochę pogubić. Jest na to sprytny sposób – w Samsungu Delphi wiadomości SMS od jednej osoby wyświetlają się w formie konwersacji. Można również porozmawiać za pośrednictwem komunikatora Parlingo, który pozwala na kontakt ze znajomymi korzystającymi z MSN, Google Talk, ICQ i AIM. Chcąc dyskretnie przekazać wiadomość osobie siedzącej niedaleko można użyć wygodnej funkcji Chat Bluetooth – to wygodna i darmowa metoda na rozmowę.

Samsung B3410

Samsung Delphi to również parę cennych multimediów, które mogą przydać się na co dzień. Wbudowany aparat 2 MPix, funkcja nagrywania wideo w jakości QVGA z prędkością 12 klatek na sekundę. W pogotowiu jest również dyktafon MP3 a muzyki można słuchać za pośrednictwem swoich własnych słuchawek dzięki wejściu 3,5 mini-jack.

Telefon Samsung Delphi dostępny będzie w sprzedaży od grudnia w sugerowanej przez producenta cenie: 599zł