21/04/2011

Samsung NS310 – niebieska awangarda

Moda wkracza we wszystkie obszary naszego życia, przywykliśmy więc już do otaczania się stylowymi akcesoriami. Dla ludzi ceniących przedmioty, które pozwalają im wyglądać i czuć się dobrze w dowolnym miejscu, powstał netbook Samsung NS310.

Ekskluzywny wygląd NS310 to mieszanka eleganckich wykończeń i żywych kolorów. Ten ultramobilny komputer jest nie tylko modnym akcesorium przyciągającym uwagę, ale też bardzo wydajnym sprzętem – wyposażono go w mocny dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550 oraz wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, gwarantujący doskonałą wyrazistość i jasność obrazu.

Netbook NS310 wyróżnia bogactwo funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia życia w ruchu, m.in. bezprzewodowa łączność Wi-Fi oraz dostęp do Internetu przy pomocy smartfonu. 10-calowy wyświetlacz LED SuperBright o jasności 300 cd/m2 gwarantuje żywy i krystalicznie czysty obraz – niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik oraz światła przy jakim korzysta z komputera.

NS310 został stworzony, aby jak najlepiej dopasować się do osobowości właściciela, a dzięki przenośnej konstrukcji poprawić komfort pracy w podróży. Minimalistyczny wygląd urządzenia robi wrażenie – jego waga to 1,3kg, a grubość – 25 mm. Netbook jest dostępny w kolorze niebieskiej mięty, a jego gładkie wykończenie i zaokrąglone kontury podkreśla odporna na zarysowania metaliczna powierzchnia. Aby zapewnić maksimum użyteczności, NS310 wyposażono w wyspową klawiaturę o ergonomicznej konstrukcji i optymalnemu rozmieszczeniu klawiszy, co poprawia użytkownikom komfort pracy i pozwala uniknąć błędów.

Dzięki funkcji Samsung Fast Start możliwe jest ekspresowe uruchomienie netbooka – w przypadku wybudzenia nawet w 3 sekundy. W zaawansowanym trybie uśpienia, dane są zapisywane zarówno na dysku twardym, jak i w pamięci komputera, co pozwala je przywrócić w niezmienionej formie nawet przy nagłej utracie zasilania.

Ponadto, wbudowany czujnik wykrywa zmiany w natężeniu światła zewnętrznego i kontroluje automatyczne włączanie i wyłączanie podświetlenia klawiatury, dostosowując je do otoczenia. Netbook ma wbudowany moduł Bluetooth 3.0 High Speed oraz  kartę bezprzewodową Wi-Fi 802.11b/g/n, a dołączone oprogramowanie Wi-Fi Manager pozwala na automatyczne wykrywanie i łączenie się z bezprzewodowymi sieciami.

Samsung NS310 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1449 zł.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Router bezprzewodowy AWRT-150 od 8level

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...