19/01/2010

Samsung Omnia II telefonem Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010

Smartfon Samsung Omnia II już w lutym pokaże się w pełnej olimpijskiej krasie, jako oficjalny telefon Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010.

Specjalnie z okazji Igrzysk Zimowych 2010 Samsung, Oficjalny Partner Igrzysk Olimpijskich w Zakresie Urządzeń Dedykowanych Łączności Bezprzewodowej, stworzył specjalną aplikację WOW (Wireless Olympic Works), dzięki której wszyscy kibice będą mogli na bieżąco śledzić sportowe zmagania Polaków. WOW będzie można bezpłatnie pobrać ze strony www.omnia.samsung.pl nie tylko na telefon Omnia II, ale również na modele Omnia Lite i Omnia i900. To wygodny serwis informacyjny, który na co dzień będzie dostarczał na telefon aktualności z olimpijskiej areny.


Podczas tegorocznych igrzysk markę Samsung reprezentować będzie grono legend zimowych sportów. Na ich czele stanie słynny hokeista Wayne Gretzky a towarzyszyć mu będą m.in. Hayley Wickenheiser oraz Jarome Iginal. Za pośrednictwem aplikacji WOW gwiazdy wystąpią m.in. w roli komentatorów najważniejszych wydarzeń tegorocznych igrzysk.