20/10/2009

Seksowna nawigacja GPS

Producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji GPS o nazwie MapaMap, dodał do swojej nawigacji jeden z najseksowniejszych męskich głosów w Polsce – głos Łukasza Nowickiego. Na stronie www.mapamap.pl dostępna jest bezpłatna aplikacja pozwalająca zainstalować te nowe komunikaty głosowe dotychczasowym użytkownikom MapyMap.

Pomysł na głos Łukasza Nowickiego w naszej nawigacji zrodził się po wyemitowaniu w telewizji TVN znanego programu rozrywkowego „Kuba Wojewódzki”, którego gościem był Łukasz Nowicki. Obserwując reakcje na barwę głosu Łukasza, doszliśmy do wniosku, że tak pozytywnych odczuć życzymy wszystkim użytkownikom naszej nawigacji – mówi Jerzy Łuczkiewicz odpowiedzialny za sprzedaż MapyMap w Polsce.

MapaMap EASY

Najnowszego głosu MapyMap można posłuchać na stronie internetowej www.MapaMap.pl. Z tej samej strony dotychczasowi użytkownicy mogą pobierać bezpłatnie specjalny plik z nowymi komunikatami i instrukcją instalacji. Z instalacją nowego głosu nikt nie powinien mieć problemów – jest wyjątkowo prosta.

MapaMap TOP

MapaMap to oprócz seksownych komunikatów głosowych, bardzo dokładna mapa Polski, która nawiguje pod konkretny adres (ulica, numer domu) w ponad 2800 miastach i miejscowościach. MapęMap można spotkać w najbardziej popularnych nawigacjach na Polskim rynku, takich jak: Lark, Manta, Navia, Akira, Smart GPS, Peiying, Navix czy Sigma. MapaMap sprzedawana jest również w wersjach dedykowanych do urządzeń Blaupunkt, Becker i Clarion.