02/06/2010

Silent Pro Gold – Złoto od Cooler Master

Najnowszej generacji karty graficzne i płyty główne używane przy najbardziej wydajnych platformach dla graczy i overclockerów, stają się coraz bardziej wymagające pod względem zasilania. Silent Pro Gold – nowa seria zasilaczy od Cooler Master została stworzona właśnie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Przy utrzymaniu najwyższej, 90-procentowej wydajności, pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wyśrubowanych potrzeb.

Seria Silent Pro Gold została zaprojektowana całkowicie od podstaw z użyciem kilku innowacyjnych i opatentowanych przez Cooler Master technologii. Na potrzeby nowego produktu, została stworzona technologia HTT(Heat Transfer Technology). Unikalna konstrukcja radiatora w kształcie litery L, pozwala na znaczne poprawienie przepływu powietrza wewnątrz zasilacza, a dzięki temu obniżenie temperatury pracy.

Kolejna cecha serii Silent Pro Gold to Hybrid Transformer, technologia która pozwala na połączenie transformatora bezpośrednio z radiatorem. Pozwala to na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu wymiarów transformatora.

Z kolei technologia Hyper Path pozwala na, do tej pory nieosiągalne, niemal bezstratne przekazywanie energii. Dzięki połączeniu tych trzech nowych technologii udało się stworzyć jeden z najcichszych i najbardziej wydajnych zasilaczy w swojej kategorii.

Zasilacze serii Silent Pro Gold są dostępne w szerokiej gamie, zaczynając od jednostki o mocy 600W, aż do modelu 1200W. Modele 700W, 800W oraz 900W są wszystkie dostosowane do technologii  3-way SLI i CrossFireX, natomiast modele 1000W i 1200W obsługują również Quad SLI. Jednostka 600W została wyposażona w pojedynczą szynę 48A 12V, podczas gdy zasilacz o mocy 1200W w niesamowite 98A. Wspólnymi cechami dla całej serii są wsparcie dla dziewięciu dysków SATA oraz czterech złącz Molex.

Udostępnij ten artykuł...
Przeczytaj także:   Centrum rozrywki nowej generacji: odtwarzacz QNAP NMP-1000P

Boostsite – nikogo nie udają, robią swoje i robią to dobrze

W pracy SEO-wców „Content is King” – tak było, jest i będzie. Nie ma co jednak ukrywać, że do pełni szczęścia, i sukcesu, potrzebne jest coś jeszcze – wielopoziomowa SEO-analiza. Są już ugruntowani globalni liderzy, którzy dopieszczają swoje narzędzia do optymalizacji SEO. Trudno jest obecnie zaistnieć z czymś nowym i zaskakującym na tym rynku. Ale, […]

Udostępnij ten artykuł...

Psy pokochały… Uber Pets

Okazuje się, że jeśli chodzi o przejazdy ze zwierzakami, Polska prowadzi w Europie. To właśnie u nas notuje się największą liczbę podróży Uber Pets. Z okazji Międzynarodowego Dnia Psa, który świętowaliśmy 26 sierpnia, eksperci Uber sprawdzili, jak podróżujemy ze swoimi pupilami. Zwierzęta coraz częściej towarzyszą nam w codziennych podróżach. Z myślą o nich i ich […]

Udostępnij ten artykuł...

Czy stacje bazowe sieci komórkowych mają wpływ na ceny nieruchomości?

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych. W erze transformacji cyfrowej niezakłócony zasięg stanowi podstawę funkcjonowania społecznego, a budowa stacji bazowych jest uznawana za inwestycje celu publicznego. Choć ich obecność lokalnie nadal wzbudza wiele kontrowersji, naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprzeczają utartemu stereotypowi, jakoby stacje bazowe wpływały […]

Udostępnij ten artykuł...