16/12/2016

Smartfon gotowy na wszystko

Smartfon ARCHOS 50 Saphir dedykowany jest osobom pracującym w trudnych warunkach, które z uprzedzeniem patrzą na standardowe, podatne na uszkodzenia smartfony.

ARCHOS 50 Saphir został zaprojektowany w zgodzie ze standardem IP68, dzięki czemu jest odporny na pył, zadrapania, zanurzenie w wodzie (do pół godziny) czy upuszczenia (do 1 metra). 5-calowy wyświetlacz IPS HD chroni przed pęknięciem wyjątkowo wytrzymałe szkło Gorilla Glass 4, a smartfon jest w stanie pracować w przedziale temperatur od -20C° do 55C°.

Smartfon ARCHOS 50 Saphir

ARCHOS 50 Saphir nie odbiega wnętrzem od wielu popularnych na rynku modeli. Wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Mediatek MT6737 o taktowaniu 1,5 GHz, system operacyjny Android 6.0 Marshmallow oraz dwa aparaty: 13 MP z autofokusem i lampą LED z tyłu oraz 5 MP z przodu, gwarantuje płynną pracę i wysoką jakość zdjęć w każdych warunkach. Niezwykle pojemna bateria o pojemności 5000 mAh umożliwia niezależność od źródeł energii przez ponad dwa dni, zaś technologia Mediatek Pump Express Plus skraca czas potrzebny do pełnego naładowania o połowę. Smartfon został również wyposażony w 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia do 128 GB przy pomocy karty microSD). ARCHOS 50 Saphir dostępny jest w cenie 999 zł.

(RED)