05/08/2016

Smartfon Wiko ROBBY – trójwymiarowy dźwięk

Wiko ROBBY to smartfon wyposażony w dwa głośniki i technologię Auro-3D służącą do uzyskania efektu trójwymiarowego dźwięku. Dla równowagi ROBBY posiada także dwa mikrofony, dzięki którym odebranie telefonu będzie możliwe z obu stron. ROBBY został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS z pełną laminacją. Jego nawigację ułatwi użytkownikom tryb One hand. Wiko ROBBY pojawi się na rynku w pięciu szykownych wariantach kolorystycznych.

ROBBY posiada podwójne głośniki, które w pełni oddają możliwości technologii Auro-3D. Dzięki zwiększonym basom brzmienie jest głębsze i pełniejsze. Z kolei system uwydatniania głosów zapewnia wysoką jakość połączeń telefonicznych. Technologia jest kompatybilna ze wszystkimi funkcjonalnościami i aplikacjami, co pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia.

Wiko ROBBY wyróżnia duży ekran o rozdzielczości 5,5 cali. Wykorzystane w nim technologie IPS i pełnej laminacji zapewniają wysoką jakość wyświetlanych obrazów i treści. Technologia IPS sprawi, że zdjęcia będą wyraźne bez względu na kąt patrzenia. Z kolei o poziom ich ostrości i kontrastu dba technologia pełnej laminacji. Ekran o dobrych parametrach ożywi także zdjęcia wykonane głównym aparatem o rozdzielczości 8MPx. Nie mniejszych doznań dostarczy fanom selfie przedni aparat 5MPx z fleszem.

Smartfon Wiko ROBBY

ROBBY mieści w sobie liczne funkcjonalności. Intuicyjna nakładka Wiko UI z funkcją optymalizacji zużycia energii ułatwi użytkownikom wydajne korzystanie z baterii, skrótów telefonu czy pobieranie ciekawych aplikacji. Wiko ROBBY przechowa liczne pliki we wbudowanej pamięci wewnętrznej o pojemności 16 GB, którą można rozszerzyć do 80 GB dzięki karcie micro SD. A o jego płynną pracę zadba procesor Quad Core 1.3GHz i system Android Marshmallow.

Wiko Robby będzie dostępny w cenie 499 zł.

(RED)