25/07/2022

Software house. Jakie aplikacje stworzy dla biznesu?

Obserwujesz czasem swoich konkurentów biznesowych. Widzisz, że intensywnie inwestują w nowe oprogramowanie. Z jakichś powodów nie wystarczają im gotowe rozwiązania. Zamawiają swoje aplikacje w software house. A potem? Zaliczają skok jeśli chodzi o wzrost dochodów.

Myślisz sobie, że póki co dasz radę z tym, co masz obecnie. Aż przychodzi moment, w którym na własnej skórze odczuwasz, jak dotychczasowe systemy ograniczają Twoje możliwości. Twoja firma dojrzewa do dedykowanej aplikacji. Zastanawiasz się tylko, czy przedsiębiorstwo programistyczne będzie w stanie ją dla Ciebie zrobić.

Software house. Jakie aplikacje stworzy dla biznesu?

Najprostsza możliwa odpowiedź? Tak! Takie firmy właśnie po to istnieją. Zobacz 4 przykładowe rodzaje aplikacji, w których projektowaniu się specjalizują.

Oprogramowanie do komunikacji i zarządzania firmą.

W takim programie możesz zlecić zadania pracownikom. Podzielisz je też na kroki. Twoi podwładni mogą później szybko przekazywać Ci informacje o postępie prac. Jeśli będzie to program mobilny, zyskasz kontrolę nad swoim biznesem o dowolnej porze dnia i nocy.

Program do zarządzania zadaniami może być również wygodnym komunikatorem. A nawet narzędziem do integracji pracowników. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Software house na pewno podpowie Ci kilka ciekawych opcji.

Aplikacja internetowa dla firm transportowych i produkcyjnych.

Masz już swój program do logistyki? A czy pozwala on jednocześnie badać zadowolenie odbiorców? Jest zintegrowany z firmą kurierską? Wysyła raporty niezbędne do przekroczenia granic Polski? Sprawdzanie stanu magazynu i lokalizacji poszczególnych paczek to zaledwie ułamek tego, co współczesna technologia może dla Ciebie zrobić.

Tego typu oprogramowanie warto zaprojektować z naciskiem na to, by ograniczyć czas niezbędny na realizację zadań i zwiększyć satysfakcję kupujących.

Księgowość i planowanie budżetu w Twoim biznesie.

Twoi księgowi mają już swoje systemy. Ale dokumenty księgowe to zaledwie ułamek dokumentacji firmowej. Możesz przechowywać wszystkie dokumenty związane z Twoim biznesem w jednym miejscu. Przydzielać uprawnienia dostępu konkretnym osobom. W razie potrzeby udostępnić konkretne pliki z dowolnego miejsca świata.

Oprogramowanie tego rodzaju musi być świetnie zabezpieczone przed atakami hakerów. Software house idealnie poradzi sobie z tym zadaniem.

Integracja kodu dotychczasowych systemów branżowych.

Masz już kilka sprawdzonych systemów? Jedyne, co Cię w nich irytuje to to, że jest ich tak dużo? Możesz stworzyć z firmą programistyczną prawdziwy kombajn firmowy. Zamiast wielu programów, będziesz mieć jeden. To przyspieszy pracę Twoich podwładnych. Zamiast tracić czas na przełączanie się między systemami, poświęcą go na pracę nad projektami lub doskonalenie swoich umiejętności.

Sprawdź case studies programistów z Twojego software house.

Masz jeszcze inny pomysł? Dla współczesnych programistów nie ma niemożliwych do zrealizowania idei. Software house kładzie duży nacisk na dogłębne zrozumienie procesów zachodzących w Twojej firmie. Poznaje dokładnie specyfikę Twojej branży. Współtworzy z Tobą koncepcję projektu. Podpowiada przydatne rozwiązania i przenosi Twoją firmę na nowy poziom rozwoju.

Zerknij na stronę Applover. W zakładce case studies znajdziesz sporo ciekawych pomysłów na optymalne wykorzystanie aplikacji firmowych.

Artykuł partnera

Więcej tego typu i podobnych artykułów znajdziesz w kategorii Biznes i Finanse, Technologia i Gadżety oraz Społeczeństwo cyfrowe.